Yeni başlayacak olan iddialı dizi Hakim'in kadrosu güçlendikçe güçleniyor. Erdal Beşikçioğlu ve Ebru Özkan'ın başrollerinde yer alacağı Hakim dizisine flaş bir transfer daha!

Gözden kaçırmayın

İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu! İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu!

Limon Film'in tüm dünyada izlenme rekorları kıran dizilerden biri olan Your Honor adlı diziden uyarlayacağı Hakim dizisinin kadrosu genişliyor!

Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan, İlayda Alişan ve Burak Dakak'ın yer aldığı Hakim dizisine bir flaş transfer daha gerçekleşti.

Geçtiğimiz günlerde fragmanı yayınlanan ve ilgi uyandıran Hakim dizisine bomba isim daha katıldı. Your Honor adlı diziden uyarlanacak olan Hakim dizisi sete çıkmak üzereyken bir flaş transfer daha gerçekleşti.

Hakim dizisinin senarayosunu Yılmaz Şahin'in yönetmenliğini ise Erkan Tunç üstlenecek. ATV'de ekrana gelecek diziye süpriz bir oyuncu daha katıldı.

Son olarak TRT'de yayınlanan Alp Arslan Büyük Selçuklu dizisinde Emir Bozan karakterine hayat veren Yurdaer Okur Hakim dizisine katıldı.

Fox TV'de geçen sezon yayınlanan Kefaret dizisinde Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat ile birlikte rol alan Ahmet karakterini canlandıran Yurdaer Okur yeni dizi Hakim'de yer alacak.