ATV'nin başrolünde Erdal Beşikçioğlu, Uğur Yücel, Yurdaer Okur gibi oyuncuların yer aldığı Hakim dizisi başlıyor! Hakim dizisinde Zümrüt karakterini hangi oyuncu canlandırıyor merak konusu oldu? Hakim Zümrüt gerçek adı ne? Seda Akman kimdir? Seda Akman nereli? Seda Akman kaç yaşında? Seda Akman dizileri?

ATV'nin başrolünde  Erdal Beşikçioğlu, Uğur Yücel, Yurdaer Okur, Seda Akman, Ebru Özkan Saban, Burcu Kara gibi isimlerin yer aldığı Hakim dizisi iddialı kadrosu ile merak uyandırdı.

Pazartesi akşamları ekrana gelecek olan Hakim dizisinin kadrosundaki isimler ilgi çekmeyi başardı. Hakim dizisinde yer alan Zümrüt karakteri merak edildi. Hakim Zümrüt kimdir? Hakim Zümrüt gerçek adı ne?

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

Hakim dizisinde Zümrüt karakterini Seda Akman canlandırmaktadır.

Seda Akman kimdir? Seda Akman nereli? Seda Akman kaç yaşında? Seda Akman hangi dizilerde oynadı?

Hakim Zümrüt Demirkıran Kimdir?

Azem'in karısı olan Zümrüt çok soğukkanlı ve alımlı bir kadındır. Oğullarının ölümü kocasıyla bağını koparır. Zümrüt'in intikamdan gözü dönmüştür ve Azem'den habersiz hareket etmeye başlar. Büyük oğlu Metehan hapisten çıkınca Zümrüt artık kendisine destek de bulacaktır. 

Seda Akman Kimdir?

Seda Akman 13 Ocak 1978 Kütahya doğumludur. Ankara Bilkent Üniversitesinde diksiyon ve oyunculuk üzerine kurs adlı. Kanal 6’da Jetset programını sundu. 1998'de Miss Palmolive seçildi. Miss Intercontinental yarışmasında dördüncü oldu. 1999'da Best Model of Turkey yarışmasında Best Fotomodel oldu.

Asıl çıkışı 2000-2004 yılları arasında Number One ve Dream TV’de sunduğu Happy Hours programları oldu. Oradan sonra dizilerde oynamaya başladı. 

İlk olarak atv'de Ölümsüz Aşk adlı dizide rol aldı. Daha sonra Bir İstanbul Masalı, Kanlı Düğün, Emret Komutanım, Annem, Mükemmel Çift, Behzat Ç. ve Acil Servis gibi dizilerde yer aldı.  yer almaktadır. Teoman'ın yazıp yönettiği Balans ve Manevra filminde başrol oynadı.