Hakim dizisinde Ozan Derman karakterini canlandıran Fatih Berk Şahin kimdir? Fatih Berk Şahin nereli? Fatih Berk Şahin kaç yaşında? Fatih Berk Şahin hangi dizilerde oynadı? Fatih Berk Şahin hangi okulda okuyor? Fatih Berk Şahin sevgilisi kim? Fatih Berk Şahin sosyal medya hesabı ne?

ATV'nin başrolünde Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan Saban, Uğur Yücel ve Yurdaer Okur'un yer aldığı yeni dizisi Hakim bu akşam başlıyor.

Hakim dizisi oyuncu kadrosundaki genç oyuncular başarılı oyunculukları ve karkaterleri ile merak uyandırdı. Hakim dizisinde Ozan Derman kimdir? Hakim Ozan'ın gerçek adı ne?

Hakim dizisinde Ozan karakterini genç oyuncu Fatih Berk Şahin canlandırmaktadır. Peki Fatih Berk Şahin kimdir? Fatih Berk Şahin nereli? Fatih Berk Şahin kaç yaşında? Fatih Berk Şahin hangi dizilerde oynadı?

Hakim Ozan Derman Kimdir?

Gözden kaçırmayın

Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor

İdealist bir hakim olan Ömer Arif Derman'ın oğlu Ozan annesini kaynettikten sonra içine kapansa da oldukça akıllı, yetenekli ve sağduyulu bir gençtir. Ozan annesi gibi fotoğraf çekemeye başlamıştır. Sevgilisi Ceren ve babası dışında kimseyle pek görüşmez. Ancak annesinin ölüm yıl dönümde yaptığı kaza hayatını değiştirecektir. Ozan vicdanı ile mücade edecek ve öldürdüğü gencin ablasıyla umutsuz bir aşka yelken açacaktır. Ozan babasının bambaşka bir adama dönüştüğünü görecek ve bu ağır yükle değişecektir.

Fatih Berk Şahin Kimdir?

2004 yılında İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nde okudu.. 2020 yılında Geçen Yaz adlı sinema filmiyle kariyerine basladı. Geçtiğimiz sene Show TV’de yayınlanan Liar uyarlaması Yalancı dizisinde Salih Bademci'nin canlandırdığı Mehmet Emir'in oğlu Doruk'a hayat vermiştir.