ATV'nin yeni dizisi Hakim'den ilk fragman geldi. Son 2 seneye damga vuran suç dizilerine Hakim'de eklendi. Peki Hakim oyuncu kadrosunda kimler var? Hakim dizisi konusu ne? Hakim dizisi hangi diziden uyarlama?

Gözden kaçırmayın

TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor! TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor!

Son 2 senen ekranlarda suç dizileri furyası başladı. Ondan önceki psikoloji dizilerini yerini bu sefer de daha da iç karartan ancak bu sefer içine heyecan ve merak yerleştiren suç adalet dizileri geldi.

ATV'de bu kapsamdaki iddialı dizisi Hakim'den ilk tanıtım fragmanını yayınladı. Güçlü kadrosu ile merak uyandıran diziden ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. 

Peki Hakim dizisi uyarlama mı? Hakim dizisi hangi diziden uyarlama? Hakim dizisi konusu ne? Hakim dizisi oyuncuları kim?

Your Honor adlı diziden uyarlanan Hakim ilk tanıtım fragmanı ile merak uyandırdı. Your Honor dizisinde Emmy ödüllü Bryan Cranston başrol de yer alıyor. İsrail yapımı Tv dizisi olan Your Honor dizisinde uyarlanan Hakim'in Türkiye versiyonu kadrosu da oldukça güçlü.

Hakim dizisinin başrolünde Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan, Burak Dakak ve İlayda Alişan yer alıyor. 

Hakim Dizisi Konusu Ne?

Hakim dizisinin konusunda yıllarca adaleti sağlamak için uğraşan bir adamın oğlunun bir suça karışması sonrası oğlunu korumak için verdiği karar sonrası düştüğü durumu gözler önüne getirecek.

Dizinin tanıtım fragamnında "Kim ceza verebilir bana, kendi vicdanımdan başka" sözü dikkat çekti.