ATV'nin başrolünde Erdal Beşikçioğlu'nun yer aldığı yeni Hakim dizisinde Deniz Demirkıran karkaterini canlandıran Eslem Akar kimdir? Hakim Deniz kimdir? Eslem Akar kimdir? Eslem Akar nereli? Eslem Akar kaç yaşında? Eslem Akar hangi dizilerde oynadı? Eslem Akar sevgilisi kim?

ATV'nin İsrail yapımı Your Honor dizisinden uyarladığı Hakim dizisi ilk bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek. Hakim dizisinin genç oyuncuları da merak uyandırdı. Onlardan biri de Eslem Akar oldu!

Hakim dizisinde Deniz Demirkıran karakterini canlandıran isim kim merak edildi. Hakim Deniz kimdir? Hakim Deniz gerçek adı ne? 

Yeni dizis Hakim dizisinde Deniz karakterini genç oyuncu Eslem Akar canlandırmaktadır. Eslem Akar kimdir merak edildi. Sosyal medyada oldukça fanı bulunan Eslem Akar nereli? Eslem Akar kaç yaşında? Eslem Akar hangi dizilede oynadı? Eslem Akar sevgilisi kim?

Deniz Demirkıran kimdir?

Azem Demikıran'ın tek kızı olan Deniz iyi eğitimli ahyata hayat bakış açısı farklı bir genç kızdır.. .Annesiyle her zaman zıtlaşsa da annesine hayrandır. Ama Deniz için kardeşi Mert'i herşeyden önemlidir. Mert'in ölümü Deniz'in de hayatını değiştirir. Ozan'la tanışana kadar hayata küsen Deniz kendini korkunç bir gerçekle yüz yüze bulacaktır. 

Eslem Akar Kimdir?

23 Mart 1998 İstanbul doğumludur. İlkokul, ortaokul ve liseyi Terakki Vakfı Okulları’nda okumuştur. Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nde okumaktadır.

2011-2013 yılları arasında yayınlanan Sen de Gitme dizisinde canlandırdığı Elif karakteri ile ilk kez kamera ile taışmıştır. Çok iyi derecede İngilizce ve Fransızca dillerini bilmektedir.

Eslem Akar Yer Aldığı Diziler

Sen de Gitme   

Avlu   

4N1K İlk Aşk   

Gözden kaçırmayın

Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı! Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı!

Tek Yürek   

Güvercin   

Babam Çok Değişti

Hakim