ATV'nin yeni dizisi Hakim'de Azem Demirkıran kimdir merak edildi. Hakim dizisinde Azem gerçek adı ne? Yurdaer Okur kimdir? Yurdaer Okur nereli? Yurdaer Okur kaç yaşında? Yurdaer Okur yer aldığı diziler? Yurdaer Okur evli mi? Yurdaer Okur sevgilisi kim?

Başrolünde Uğur Yücel, Erdal Beşikçioğlu, Yurdaer Okur, Ebru Özkan gibi isimlerin yer aldığı Hakim dizisi oyuncu kadrosu ile göz dolduruyor.

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!

Hakim dizisinde Azem Demirkıran karakteri ilgi uyandırdı. Hakim Azem kimdir? Hakim Azem gerçek adı ne? Hakim dizisinde Azem karakterini oyuncu Yurdaer Okur canlandırmaktadır.

Yurdaer Okur kimdir? Yurdaer Okur nereli? Yurdaer Okur kaç yaşında? Yurdaer Okur ne mezunu? Yurdaer Okur hangi dizilerde oynadı?

Azem Demirkıran Kimdir?

Arnavut kökenli bir ailenin en büyük oğlu olan Azem Demirkıran hayatı sokaklarda öğrenmiştir bu yüzden kendine has bir adalet duygusu oluşmuştur. Kolay sinirlenmez. Gözü döndüğündeyse karşısına kim çıkarsa çıksın durdurmak mümkün değildir. Oğlunu kaybetmesi sonraso en çok kıymet verdiği kızı Deniz'in üzerine titrer. Büyük oğlu Metehan'ın cezaevinden çıkmasıyla ile içi ilişkilerinin dengesi değişecektir. 

Yurdaer Okur Kimdir?

29 Ekim 1974'te Rize'de doğdu. Bafra Süper Lisesi'nden mezun olduktan sonra Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Bölümü'ne girdi ve 3 sene sonra okulu bıraktı. Daha sonra Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'ne girdi ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda yüksek lisans yaptı.

Genco Erkal ile tanışması sonrası Dostlar Tiyatrosu'na katıladı. İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda, Diyarbakır Devlet Tiyatrosu'na yer aldı. Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü bünyesinde pek çok oyunda yönetmenlik yaptı. Diyarbakırlı gençlere drama dersleri verdi.

Fransa - Türkiye ortak yapımı Estelle Bonnet-Gérard'ın Chemins d'O (Güneşin Doğuşu) adlı filminde rol aldı. Pek çok dizide yer aldı. Son olarak Kefaret dizisinde Ahmet karakterini canlandırdı. Genel de hep doktor karakterleri canlandırdı.

Yer aldığı yapımlar arasında Yeter, Aslı ile Kerem, Karadayı, Sakarya Fırat, Reaksiyon, Saruhan, Direniş Karatay, Hakan Muhafız, 7. Koğuştaki Mucize gibi yapımlar var.