Atv'nin yeni dizisi Hakim başlıyor. Hakim dizisi Ayşe kimdir? Hakim Ayşe gerçek adı ne? Burcu Kara kimdir? Burcu Kara nereli? Burcu Kara kaç yaşında? Burcu Kara yer aldığı diziler? Burcu Kara kiminle evli?

ATV'nin kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Uğur Yücel, Yurdaer Okur, Seda Akman, Ebru Özkan Saban gibi isimlerin yer aldığı Hakim dizisi bu akşam seyirci ile buluşuyor.

İddialı kadrosu ile dikkat çeken Hakim dizisinde Ayşe karakteri ile Burcu Kara'da ekranlara dönüyor. Peki Burcu Kara kimdir? Burcu Kara nereli? Burcu Kara kaç yaşında? Burcu Kara dizileri? Burcu Kara kiminle evli?

Hakim dizisinde Ayşe karakteri incelemesi;

Hakim Ömer Arif'in karısı Aylin'in asayiş şubedeki iş arkadaşı olan Ayşe, Aylin'in ölümünden sonra Ömer Arif ve Ozan'a sürekli destek olmuştur. Gizemli bri geçmişi olan Ayşe'nin bebeği vardır. Ömer Arif'e hayran olan Ayşe ona karşı duygular beslemektedir ancal Ömer Arif'in Yasemin'le yakınlaşması onun hayallerini yıksa da Ozan ve Ömer Arif'e her koşulda destek omaya devam edecektir.

Burcu Kara Kimdir?

1 Mart 1980 Bursa doğumludur. İlkokula 5 yaşlarında başlayan Burcu Kara 9 yaşında ilkokulu bitirdi. 16 yaşında üniversiteye başladı ve 20 yaşında üniversite bitirdi.

Gözden kaçırmayın

TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor! TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor!

Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun oldu. Eskişehir'de yerel kanallarda sunuculuk yaptı. Bursa'ya döndüğünde yatırım uzmanlığı yaptı. Diksiyon ve spikerlik kursları aldı. 

Kariyeri;

Olay TV'de program sundu Kanal D'de muhabir olarak çalıştı. 2002 yılında Haber Spikerliği yaptı. Radyo D ve Radyo Foreks'te de haber spikerliği yaptı. Oyunculuk dersleri almaya başladı. Cine 5 ve Show Max kanallarında program yapıp sundu. İlk kez Haziran Gecesi adlı dizide Duygu karakterini canlandırdı. Elveda Derken dizisinde Zeynep karakterini canlandırdı.

Evliliği

Burcu Kara 2011 yılında oyuncu Buğra Gülsoy ile evlenmiş ancak 1 yıl sonra boşanmışlardı. Burcu Kara daha sonra Komedi Dükkanı'nın yönetmeni Fırat Parlak ile evlendi.