Yaptığı açıklamaları ile sürekli olan tepkilerin odağından yer almaktan zevk alan Hakan Ural Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın iftar yemeğine dair yapılan eleştiriler için yine gündemde yer alacak açıklamalarını yaptı..

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ünlü isimleri çağırdığı iftar yemeğine dair yapılan eleştiriler için Hakan Ural beklenen açıklamaları yaptı.

Yapıtğı açıklamaları ile sürekli olarak gündemde yer alan ve kimi kesimden destek gören kimilerinden tepki alan Hakan Ural iftar yemeğine katılan ünlüler için yapılan eletşrilere yanıt verdi.

İftar yemeğinde hazır bulunana Haka Ural kendisine sosyal medyadan yapılan eleştiriler için beklenen cevapları verdi. 

Hakan Ural kendisine yalaka diyenlere açtı ağzını yumdu gözünü. 

1650274805078-yeni-proje-5

Dolmabahçe Sarayı'ndaki iftar programından Recep Tayyip Erdoğan ile fotoğrafları paylaşan Hakan Ural

"Reis ile iftar. Memleketi milleti için 20 yılı aşkın hiç durmadan çalışan halkın oyları takdiri ile defalarca temsil ettiği makamda halkına ülkesine binlerce saymakla bitirilemeyecek eserler kazandırmış ve kazandırmaya devam eden yiğit mert vicdanlı cumhurbaşkanımız Erdoğan ellerimizi hiç bırakmadık. Sevmek ayıp mı yahu!" diye yazdı.

Bu paylaşım sonrası Twitter'in en çok konuşulan ismi olan Hakan Ural kendisine yapılan eleştirilere

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

"Hadi ben devletin yalakasıyım hamdolsun sen neyin yalakasısın? O saray dediğiniz yer senin Türkiye Cumhuriyeti'nin temsilidir. Ben sonuna kadar Recep Tayyip Erdoğan'ı çok seviyorum. Nokta" dedi.

hakan_uraldan_recep_tayyip_erdogana_ovgu_dolu_sozler_1616677539_8699

Hakan Ural daha sonra gelen tepkilere de;

"Ben hayatımda gerçek anlamda hissetmediğim hiçbir şeyi yaşayan bir adam değilim. Recep Tayyip Erdoğan'ı çok seven bir adamım bunu da hiç saklamam. Bu vatanı seviyorsak faydası olan insanları sevmek suç mu? Küfür, hakaret, nefret.. Beni tehditle, şantajla düşüncelerimden, kanaatimden alıkoyacağınızı mı zannediyorsunuz? Bazı insanlar 'Kaybedecek bir şeyi yok tabii’ diyor. Benim çok şeyim var, bir ailem var, üç çocuğum var. Çalışıp biriktirdiğim ekonomim var ama bir de karakterim ve şahsiyetim var" yorumunu yaptı.