Hadise ve Mehmet Dinçerler'in kız isteme töreni bu akşam gerçekleşiyor. Peki düğün ne zaman? O da belli oldu.

Hadise ile Mehmet Dinçerler aşkı taçlanıyor. İkili dünyaevine girmek için ilk adımı bu akşam aileler birlikte atıyor. Ünlü popçu Hadise ile Gloria Jeans sahibi Mehmet Dinçerler bu akşam ailelerin katılımıyla kız isteme törenini gerçekleştirecek.

Hadise ile iş adamı Mehmet Dinçerler aşkı bu akşam resmileşiyor. Mehmet Dinçerler bu akşam Hadise'yi istemeye ailesiyle birlikte gidiyor.

Hadise ile Mehmet Dinçerlar aşkı artık nikah masasına doğru gidiyor. Geçtiğimiz günlerde Mehmet Dinçerler 40 bin dolarlık yüzükke Hadise'ye evlenme teklifi ederek olay olmuştu. Hadise de bu teklife evet dediğini duyurmuştu. Mehmet

İkili için ayrılacaklar iddialarına inat çift bu akşam isteem törenini gerçekleştiriyor. Mehmet Dinçerler'in bor. içerisinde olduğu iddia edilmiş ve Hadise'nin de bu enkazı devralmak istemeyeceği iddia edilmişti.

Ancak ikili bu iddialara inat bu akşam kız isteme törenini gerçekleştiriyor.

Hadise Kaan Yıldırım aşkı sonrası çok hızlı bir şekilde Mehmet Dinçerlerle aşk yaşamaya başlamış ve Yıldırım'ın kıskançlıklarından şikayet eden Hadise, Dinçerler sonrası adeta kendini kapamıştı. Ne sahne şovları ne kıyafetleri nede çaıklamaları ile artık Hadise değil eleştirilerine neden olmuştu.

Mehmet Dinçerler bu akşam ailesiyle birlikte Hadise'yi istemeye gidiyor. Dinçer ailesi bu akşam Hadise'nin ailesine ziyarette bulunacak.

İsteme töreni için Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz Belçika'dan Türkiye'ye geldi.

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!

Mehmet Dinçerler'in babası Burhan Dinçerler ve annesi Nezihe Dinçerler ve Dinçer'in ablaları Hadise'nin Göktürk'teki evine giderek kız isteme geleneğini yerine getirecek.