Ünlü şarkıcı Hadise'nin bugün kucağında yeğeniyle birlikte yayınladığı bir fotoğrafa sevgilisi Mehmet Dinçerler romantik bir yorum yazdı.

İş insanı Mehmet Dinçerler ile yeni bir aşka yelken açan Hadise, bir süredir aşkını kimseden gizlemeden yaşamaya başladı. Her fırsatta sevgilisine olan aşkını dile getiren Hadise, son paylaştığı fotoğrafın altına sevgilisinin yaptığı romantik yoruma da kayıtsız kalamadı.

hadise..-1

Instagram hesabı üzerinden yeğeniyle çektirdiği bir fotoğrafı paylaşan Hadise, fotoğrafın altına yeğeninin doğum gününü kutladığı özel sözlerine yer verdi. Ünlü şarkıcının sosyal medyadan kucağında bebekle paylaştığı karenin altına sevgilisi Dinçerler ise 'Nasıl yakışır kucağına, maşallah' yorumunu yazdı. Sevgilisinin bu romantik yorumuna karşı kayıtsız kalamayan güzel şarkıcı Hadise, ise sevgilisini alıntılayarak 'Sevdiğim' notuyla aşkını bir kez daha haykırdı.

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

hadise..