16 Ekim 2020 Cuma Reyting Sonuçları! Kırmızı Oda, Çocukluk, Hercai, Babil, Arka Sokaklar, Ramo, Payitaht Abdülhamit Hangi Dizi Birinci Oldu?

Türkiye'de televizyon kanalları arasında çok ciddi rekabet yaşanıyor. Bu rekabetin sonuçları ise her gün yeniden açıklanan reyting sıralaması sonuçları ile ortaya çıkıyor. 16 Ekim 2020 Cuma reyting sıralaması açıklandı. 16 Ekim'de Türkiye'de en çok hangi program izlendi. Hercai, Kırmızı Oda, Çocukluk, Ramo, Arka Sokaklar, Babil, Payitaht Abdülhamit dizilerinin yarışını kim kazandı? 16 Ekim Cuma en çok hangi dizi izlendi?


16 Ekim 2020 Cuma Reyting Sonuçları! Kırmızı Oda, Çocukluk, Hercai, Babil, Arka Sokaklar, Ramo, Payitaht Abdülhamit Hangi Dizi Birinci Oldu?

Türkiye'de televizyon kanalları arasındaki kıyasıya rekabet ara vermeden devam ediyor. Kanallar büyük maliyetlerin altına girerek çok önemli programları yayınlıyorlar. İzleyicilerin beğenisine göre programların performansı kanalların başarısını ortaya koyuyor. Bu başarı ile reyting sıralaması ile ortaya çıkıyor. 16 Ekim 2020 reyting sıralaması belli oldu mu? 16 Ekim 2020 Cuma günü en çok hangi dizi izlendi?16 EKİM 2020 CUMA GÜNÜ EN ÇOK İZLENEN DİZİ HANGİSİ OLDU?

Televizyon kanalları arasında dizilerin en çok rekabet içerisinde bulunduğu gün Cuma günleri olmaya devam ediyor. Haftalardır Cuma günleri birinci olan TV8'de yayınlanan Kırmızı Oda yine birinci olabildi mi? ATV'nin düşüşte olan dizisi Hercai toparlanma sürecine girdi mi? TRT 1'in iddialı dizisi Payitaht Abdülhamit reyting sıralamasında kaçıncı oldu? 

FOX TV'nin yeni dizilerinden Çocukluk ne kadar reyting topladı? Yılların eskitemediği dizi Kanal D Arka Sokaklar yine yüksek reyting oranına ulaşabildi mi? Show TV'nin iddialı yapımı Ramo reyting sıralamasında kendisine nerede yer buldu? Star TV'de Babil dizisinin reytinleri düşüyor mu?16 EKİM 2020 CUMA REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

16 Ekim 2020 Cuma gününün AB ve TOTAL reyting sonuçları büyük bir merakla bekleniyor. 16 Ekim reyting sonuçları açıklandı.16 EKİM AB ve TOTAL ilk 10 program listesini haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

16 EKİM 2020 CUMA AB REYTİNG SONUÇLARI İLK 10 PROGRAM1- Kırmızı Oda (TV8)
2- Kırmızı Oda Özet (TV8)
3- Çocukluk (FOX TV)
4- Selçuk tepeli İle FOX Ana Haber (FOX TV)
5- Payitaht Abdülhamit (TRT 1)
6- Babil (STAR TV)
7- Müge Anlı İle Tatlı Sert (ATV)
8- Arka Sokaklar (KANAL D)
9- Ramo (SHOW TV)
10- ATV ANA HABER (ATV)


16 EKİM 2020 CUMA TOTAL REYTİNG SONUÇLARI İLK 10 PROGRAM1- Kırmızı Oda (TV8)
2- Arka Sokaklar (KANAL D)
3- Çocukluk (FOX TV)
4- Ramo (SHOW TV)
5- Selçuk Tepeli İle FOX Ana Haber (FOX TV)
6- Müge Anlı İle Tatlı Sert (ATV)
7- Hercai (ATV)
8- Esra Erol'da (ATV)
9- Arka Sokaklar Özet (KANAL D)
10- SHOW ANA HABER (SHOW TV)