Temizlik Benim İşim Haftanın Birincisi Kim Oldu 16 Ekim 2020 Cuma? Temizlik Benim İşim 10.000 TL Ödülü Kim Kazandı?

FOX TV'de hafta içi her gün yayınlanan Temizlik benim İşim yarışmasının 16 Ekim Cuma günü birincisi belli oldu. Kadir Ezildi tarafından sunulan Temizlik Benim İşim yarışmasında 16 Ekim Cuma 2020'de 10.000 TL'lik ödülü kazanan yarışmacı açıklandı. Temizlik Benim İşim 16 Ekim birincisi kim oldu?


Temizlik Benim İşim Haftanın Birincisi Kim Oldu 16 Ekim 2020 Cuma? Temizlik Benim İşim 10.000 TL Ödülü Kim Kazandı?

Hafta içi her gün gündüz kuşağında FOX TV'de yayınlanan Temizlik Benim İşim yarışmasında hafta boyunca kıyasıya bir rekabet yaşandı. 5 farklı yarışmacının her gün ayrı bir evde temizlik yaparak hünerleri gösterdiği programın bu haftaki kazananı belli oldu. 

TEMİZLİK BENİM İŞİM 10.000 TL ÖDÜLÜ KİM KAZANDI 16 EKİM 2020 CUMA

Pazartesi ile Cuma günleri arasında her gün bir yarışmacı kirli olan bir evin temizliğini yaptı. Program formatına göre yarışmacılara her gün için diğer yarışmacılar ve programın sunucusu Kadir Ezildi tarafından puanlar verildi. Bugün yapılan yarışma ise final oldu ve Temizlik Benim İşim 16 Ekim Cuma 10.000 TL ödülü sahibini buldu.

Bugün yayınlanan Temizlik Benim İşim programında hafta boyunca diğer yarışmacılara kök söktüren Nimet Hanım temizlik yaptı. Diğer yarışmacılara göre yaşı büyük olan Nimet Hanım tecrübesini konuştururken babası ile anlattıkları herkesi büyük bir üzüntüye boğdu.HAFTANIN BİRİNCİSİ GÜLNUR HANIM OLDU!

Temizlik Benim İşim Yarışması'da hafta boyunca yapılan puanlamaların sonucunda Gülnur Hanım ile Aleyna Hanım son ikiye kaldılar. Kadir Ezildi'nin puanıyla Gülnur Hanım 10.000 TL ödülü almaya hak kazandı. Yarışmadan kazanacağı para ödülüyle annesine çamaşır makinesi ve süpürge alacağını söyleyen Gülnür Hanım bu amacına ulaşmayı başardı.

KADİR EZİLDİ KİMDİR?

1995 yılında doğan Kadir Ezildi annesi ile birlikte yaşamaktadır. Temizliğe olan düşkünlüğü nedeniyle annesini bile bezdirmiştir. Anneannesine ise özel bir sevgi beslediğini her fırsatta dile getirmektedir. Aslen Konyalı bir aileye mensup olan Kadir Ezildi İstanbul'da doğup büyümüştür. Obsesif Kompülsif Bozukluk teşhisi de koyulan Kadir Ezildi evine hiç kimseyi kabul etmemektedir. Yaşadığı apartmanın temizliğini de kendisi yapan Kadir Ezildi kimsenin yaptığı temizliğe güvenmemektedir.