Müge Anlı'da İşlenen Olayın Altından Vahşi Cinayet Çıktı! Didim'de Talihsiz Kadını Önce Boğarak Öldürmüş Sonra Bataklığa Atmış!

Aydın'ın Didim ilçesinde 10 Ekim'den itibaren kayıp olan ve öldürüldüğü düşünülen emekli hemşire Hatice Tusu'dan kötü haber geldi. ATV'de yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programında işlenen olayda talihsiz kadının öldürüldüğü ortaya çıktı. Hatice Tusu'nun cansız bedeni bir bataklıkta bulundu.


Müge Anlı'da İşlenen Olayın Altından Vahşi Cinayet Çıktı! Didim'de Talihsiz Kadını Önce Boğarak Öldürmüş Sonra Bataklığa Atmış!

Aydın'ın Didim ilçesinde yaşayan Hatice Tusu'nun yakınları kendisinden 10 Ekim egecesinden itibaren haber alamıyorlardı. Gece evinden ayrıldıktan sonra bir daha geri dönmeyen Hatica Tusu'ya ne olduğu büyük bir mera konusu olmuştu. Emekli hemşire Hatice Tusu'nun kaybolması üzerine kardeşi Müge Anlı İle Tatlı Sert programına başvurarak talihsiz kadının aranması konusunda farkındalık yaratmak istemişti.

POLİS ADIM ADIM TAKİP ETTİ

Müge Anlı'nın programında gündem olan Hatice Tusu'dan kötü haber geldi. 50 yaşındaki talihsiz kadının öldürüldüğü tespit edildi. Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri Hatice Tusu'nun yaşadığı Efeler Mahallesi'ndeki güvenlik kameralarını mercek altına aldılar. Bu kamera görüntüleri ve Hatice Tusu'nun yakınlarının ifadeleri sonucunda erkek arkadaşı Suat A. gözaltına alındı.

CİNAYETİ İTİRAF ETTİ!

Gözaltına alınan Suat A. yapılan ilk sorgusunda Hatice Tusu'nun nerede olduğunu bilmediği söyledi. Ancak ikinci sorgusunda cinayeti işlediğini itiraf etti. Cinayet zanlısı Suat A. polise verdiği ifadesinde, “Kendisiyle 3 yıldır birlikteydik. Geçen hafta bana ayrılmak istediğini söyledi. Bunun üzerine aramızda tartışma çıktı. Bu tartışma sırasında Hatice Tusu'yu boğarak öldürdüm. Cansız bedenini ise Hisar Mahallesi yakınında bulunan bataklığa gömdüm.” dedi.

Cinayet itirafında bulunan zanlı Suat A. Didim Adliyesi'ne sevk edildi. Burada yapılan mahkemede Suat A. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

TALİHSİZ KADININ ELİ BATAKLIK ÜSTÜNDE KALMIŞ! 

Öte yandan Hatica Tusu'nun cansız bedeninin bataklığa gömüldüğü polislerce tespit edildi. Cumhuriyet Savcısının da katıldığı çalışmada talihsiz kadının cesedi bataklıktan çıkartıldı. Hatice Tusu'nun tüm vücudunun bataklığa gömüldüğü ama bir elinin bataklığın üzerinde kaldığı bildirildi.