Uygulama Resmen Hizmete Girdi! Her Vatandaşa 2 GB Bedava İnternet Fırsatı!

Türkiye'de vatandaşlar bedava internet kullanabilecekleri imkanları araştırmaya devam ediyorlar. Bu konuda en somut adımlardan birisini Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) attı. DHMİ tarafından yolculara 2 GB bedava internet verilen uygulama başladı. DHMİ 2 GB bedava internet nasıl kullanılır?


Uygulama Resmen Hizmete Girdi! Her Vatandaşa 2 GB Bedava İnternet Fırsatı!

Türkiye'de internet kullanımının oldukça yüksek bir seviyeye çıkması nedeniyle vatandaşlar bedava internet kullanma yollarını araştırmaya devam ediyorlar. Çeşitli imkanlar sağlayarak bedava internet hizmeti sunan kurumlar arasına Devlet Hava Meydanları İşletmesi de katıldı. 

UÇUŞ REHBERİM UYGULAMASI HİZMETE GİRDİ

Türkiye'nin hemen hemen her ilinde bulunan havalimanlarında vatandaşlara çok daha iyi hizmet verilebilmesi için yeni uygulamalar devreye girmeye devam ediyor. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'na bağlı olarak faaliyet gösteren Devlet hava Meydanları İşletmesi yeni uygulaması Uçuş Rehberim'i hizmete sundu.

HER VATANDAŞA 2 GB BEDAVA İNTERNET!

Uçuş Rehberim uygulamasında vatandaşlara çok sayıda hizmet veriliyor. Bunlardan en ilgi çekici olanı ise her vatandaşa sunulan 2 GB bedava internet imkanı oldu. 49 havalimanında vatandaşlar 2 GB bedava internet haklarını kullanabilecekler.

DHMİ'nin yeni uygulaması Uçuş Rehberim ile HES kodu eşleşmesi yapılırken uçuş bilgileri de takip edilebiliyor. Ayrıca uçakların rötar yapması, uçağın hangi peronda olduğu gibi detaylı bilgiler de bu uygulama ile yolculara iletiliyor. Uygulamayı telefonlarına indiren vatandaşlar 2 GB bedava interneti de kullanabiliyorlar.

BEDAVA İNTERNET DETAYLARI AÇIKLANACAK

2 GB bedava internet imkanı sunan Uçuş Rehberim uygulaması bugün Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu tarafından tanıtılacak. Bedava internet kullanımının detaylarını kamuoyuna Bakan Karaismailoğlu açıklayacak.