Devlet Bahçeli'den Kemal Kılıçdaroğlu'na Çok Sert Sözler: "Kılıçdaroğlu Keşke Yalan Makinesine Bağlanıp Konuşsa!"


Devlet Bahçeli'den Kemal Kılıçdaroğlu'na Çok Sert Sözler:

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu arasında yeni bir polemiğin fitili alevlendi. Kemal Kılıçdaroğlu'nun bugün Türkiye Tabipler Birliği'ni ziyareti sırasında yaptığı açıklamalar Devlet Bahçeli'yi öfkelendirdi.

KILIÇDAROĞLU'NUN SÖZLERİ TARTIŞMA ÇIKARDI

Kemal Kılıçdaroğlu bugün Devlet Bahçeli'nin sözlerini kast ederek, “Koronavirüsle mücadele edenler, bu uğurda yeri geldiğinde hayatlarından vazgeçecek fedakarlığı ortaya koyanlar terörist oluyor. Hayatımda duyduğum en saçma sözlerden birisidir bu.” demişti.

DEVLET BAHÇELİ İFTİRA ATMAKLA SUÇLADI

Devlet Bahçeli bu sözler üzerine Kemal Kılıçdaroğlu'nu iftira atmak ve yalan konuşmak ile itham ederek, “Kılıçdaroğlu bugün yalan ve dedikodu ile donatılmış saçma sapan açıklamalarını kamuoyu ile paylaşmıştır. Büyük bir hezeyanla bize iftira atmıştır.” dedi.

BAHÇELİ'DEN KILIÇDAROĞLU'NA ÇOK SERT SÖZLER!

Kemal Kılıçdaroğlu'na eleştirilerini sürdüren Devlet Bahçeli, “Türk Tabipler Birliği'ne yönelik eleştirilerime Kemal Kılıçdaroğlu'nun cevap vermesini gayet normal karşılıyoruz. Zira bunların tiynetleri, zihniyetleri, Türkiye'ye bakış açıları aynıdır. Koronavirüs ile mücadele edenlerle alakalı olarak herhangi bir söz söylemedim. Bu uğurda fedakarlık yapan sağlık çalışanlarımız bizim başımızın tacıdır. Benim bu sağlık çalışanlarına söz söylediğimi ifade etmek utanmazlıktır, arlanmazlıktır, müfteriliktir, haysiyet cellatlığıdır. Kılıçdaroğlu keşke yalan makinesine bağlanıp konuşsa da doğru tek sözününolmadığı ortaya çıksa.” şeklinde konuştu.