Ünlü popçu Gülşen sahne kıyafetleri nedeniyle hakkında ahlakına onuruna söz eden isimlere dava açtı!

Son olarak çıkardığı Lolipop adlı şarkıyla adından söz eden ünlü popçu Gülşen bu sefer adalet savaşı açtı! 

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak! Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak!

Sahne kıyafetlerindeki dekoltesi nedeniyle sürekli olarak hakkında konuşulan Gülşen son olarak yaptığı sahne şovuyla adından söz ettirmişti.

Gülşen hakkında ailesine ve kişilik haklarına saldırdığı gerekçesiyle Beyaz TV magazin programı sunucularına dava açtı. Gülşen, Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan Arto, Seren Serengil ve Bircan Bali'nin kendisine ve ailesinin kişilik haklarına saldırdığını gerekçesiyle bir ay süreyle uzaklaştırma kararı çıkarttırdı.

Gülşen avukatı Emek Emre aracılığıyla İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvuru yaptı ve üç isme uzaklaştırma çıkarttı. Mahkemeye sunulan dilekçede mesleği gereği yaptığı sahne şovları dışında iyi bir eş ve anne olduğu ifadeleri yer aldı.

Dilekçede son klibi Lolipop'un yayınlanmasının ardından Söylemezsem Olmaz programında yorumculuk yapan Arto, Seren Serengil ve Bircan Bali’nin, Gülşen'in sahne şovları üzerinden eşine ve çocuğuna karşı onur ve saygınlığını rencide edici hakaret içeren söylemler yapıldığına yer verildi.

Dilekçe de yorumcular Seren Serengil ve Bircan Bali’nin programlarında sürekli olarak Gülşen’e saldırarak sanatçı üzerinden reklam yaptıkları ifade edildi.

İstanbul Aile Mahkemesi dilekçeyi inceledi ve Arto, Bircan Bali ve Seren Serengil'in Gülşen’e karşı hakaret ve şiddet tehdidi davranışlar nedeniyle iletişim araçlarıyla veya sair surette rahatsız etmemesine ve bu tedbirlerin bir ay süreyle uygulanmasına karar verdi.