Gülşen ve eşi Ozan Çolakoğlu boşanıyor! Gülşen boşanıyor mu? Gülşen'in kocası Ozan Çolakoğlu Loipop albüm fotoğraflarını görünce bu kadar tamam dedi.

Gülşen boşanıyor iddiası bu defa ünlü çifte yakın kaynaktan doğrulandı. Onur Akay sahne kıyafetleri ve şovlarıyla gündem olan ünlü popçu Gülşen ve menajer Ozan Çolakoğlu’nun boşanacağını açıkladı!

Son olarak seyircilerin arasında kucağa oturmalı dans şovu yapan Gülşen bugün Lolipop adlı yeni şarkısını da duyurmuştu.

TkD4D1YAW9pGTiqQv

Gülşen bugüne kadar sahne kıyafetleri ile çok konuşuluyordu. Ünlü popçu son olarak da sahne şovlarıyla gündem oldu. Son olarak kucak dansı yapan Gülşen büyük bir olay oldu. Yurt dışında tüm dünyada Gülşen'in sahne şovları ve sahne kıyafetleri oldukça basit kalsa da bizde büyük bir gündem olmaya devam ediyor.

Son olarak Gülşen'in yeni şarkısı Lolipop'un kapak fotoğrafları gündem olmuştu. Ancak Gülşen'in bu cesur davranışları artık eşi Ozan Çolakoğlu'nun sabrını taşırmış.

Gulsen-Lolipop-sarkisi-icin-lopipop-yalarken-cektirdigi-fotografi-05

Onur Akay, ünlü popçu Gülşen ile menajer Ozan Çolakoğlu'nun boşanacaklarını yazdı.

Onu Arkay yazısında Gülşen ve eşi Ozan Çolakoğlu’nun boşanacakları iddialarının aslında doğru haberler olduğunu ancak ikilinin krizlerinin üzerini kapatttığını ve araya girenlerin çifti sürekli olarak barıştırdığını söyledi. Ancak Akay bu defa durumun çok farklı olduğunu yazdı.

3370544_d6de39daa0db76add7b5b922fc578264_640x640-1

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak! Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak!

Akay son olarak Lolipop'un çekimleri ve kucak dansı krizinin ipleri tamamen koparttığını iddia etti. 

İddialara göre Ozan Çolakoğlu, Gülşen'in yeni şarkısı Lolipop için çektirdiği fotoğrafları görünce çok sinirlendi. Çolakoğlu bı fotoğrafları onaylamadı ancak Gülşen fotoğrafları basına verdi. Ve bu hareket bardağı taşıran son damla oldu.

Ozan Çolakoğlu boşanmak istediğini söyledi ve evi terk etti.