Meşhur "Naime" karakterine  can veren Ecem Erkek ve sevilen oyuncu Murat Akkoyunlu'nun projeye veda ettiği öğrenildi.

Show TV ekranlarının,  en sevilen programlarından biri olan Güldür Güldür'ün sezon finali yapmasıyla beraber, projeden 2 ismin ayrıldığı öğrenildi.  Yeni sezon için,  Ekim ayında tekrardan sevenleri ile buluşacak olan Güldür Güldür Show’un sevileni karakterlerden biri olan Naime'yi canlandıran Ecem Erkek'in projeye veda edeceği öğrenildi.  Usta oyuncu Murat Akkoyunlu da yeni sezonda  Güldür Güldür Show'da yer almayacak.

Üzüntüye Neden Oldu

Kadrosunda usta ve sevilen isimlerin bulunduğu Güldür Güldür Show'da Ali Sunal, Alper Kul, Onur Buldu, Onur Atilla, Aylin Kontente, Doğa Rutkay, Mahir İpek ve Uğur Bilgin gibi isimler mevcut. yeni sezonda Ecem Erkem ve Murat Akkoyunlu'nun  olmayacağı haberi ise büyük üzüntüye neden oldu.
Güldür Güldür Show'da Naime karakteri ile ön plana çıkan, Naime karakteriyle kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanan Ecem Erkek, Instagram hesabından Güldür Güldür hayranlarına veda etti. Ecem Erkek "Oyunculuk bir yolculuk hem de upuzun. En keyiflisi de durduğun duraklar. Zaten uzun yolculuklarda da öyledir ya dinlenmek için durduğunda oranın havası, yediğin yemek, içtiğin çay bambaşkadır. Benim için de Güldür Güldür öyleydi. Harika bir duraktı. Çok eğlendim, arkadaşlarımı çok sevdim. Sizler yaptığım 'şeyi' kabul ettiniz. Şimdi tekrar yola koyuluyorum .Gelecek sezon Güldür Güldür'de olmayacağım . Bir sonraki durakta görüşelim" ifadelerini kullandı.

Hayranları Üzgün

Erkek'in  sosyal medya hesabından yapış olur paylaşıma, hayranları da yorum yağdırdı. Erkek'in çok sayıda hayranı, "Ayrılıyorum deme", "Bu bir ayrılık açıklaması değildir umarım", "Naime için izliyorduk, artık izlemeyiz" gibi yorumlarda bulundu. Hayranları, genç oyuncu Ecem Erkek’in  vermiş olduğu ayrılık haberi karşısında üzüldüler.