Balıkesir'de geçirdiği trafik kazasında sevgilisini kayveden Gülçin Ergül ilk paylaşımını yaptı.

12 gün önce Balıkesir'de trafik kazasında hayatını kaybeden sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı ile fotoğraflarını paylaştı ve hüzünlü bir yazı yazdı. 

Gülçin Ergül yaptığı paylaşımda sevgilisi ile güzel anlarının fotoğraflarını koydu. Ergül bu fotoğrafların altına hüzünlü bir yazı yazdı. 

Gülçin Ergül'ün bu paylaşımı herkesi üzdü. Ünlü ismin hayranları yorumlarda destek vermeye çalıştı. Ergül'ün bu paylaşımını Hepsi grubundan arkadaşları da beğenmesi dikkatlerden kaçmadı. 

Gülçin Ergül paylaşımında şu notu yazdı;

"Çok özledim… Yanağının yumuşaklığını hissederek öpücükler kondurabilmeyi, muzip ve içi gülen gözlerine burnunun dibine kadar yaklaşıp yakından bakmayı, beni hayata bağlayan dünyanın en güzel gülüşünün içimi aydınlatmasını, hayat dolu enerjinle ve sevgi dolu sesinle beni çağırmanı, nereye gidersen git azıcık ayrı kalamayıp hep pervanen olmayı, hayatımın anlamını gözlerimle yanımda görebilmeyi, sarılabilmeyi, ulaşabilmeyi, sen aradığında senin sesinle çalan telefonumun o espirili zilini duymayı, ben her şarkı söylediğimde beni can kulağıyla keyifle dinlediğini görebilmeyi…

Bu özlem dolu liste bitmez. “Biz birbirimize çok iyi geliyoruz” derdin. Aynen öyle. Sen bana paylaştığımız bu zamanda tekrar hayat dolu olmayı, hayal kurabilmeyi aşıladın. Yalnız olmadığımı hissettirdin. Kendime yeniden inanmamı sağladın, bana en büyük mutluluğu, sevgimizi, aşkımızı yaşattın. Sonsuza dek de devam edecek. Ben senin için yaşayacağım, dinlediğini göremesem de senin için bulutların ötesine şarkılar söyleyeceğim, verdiğim sözleri tutmak için var gücümle çalışacağım. Seni üzmeyecek, gözünü arkada bırakmayacağım. Ve seni her daim sınırsızca seveceğim.

 LOVE YOU TO THE MOON."