Son dönemde Uraz Kaygılaroğlu ile yaşadığı kısa süreli yaz aşkı sonrası paylaşımları ile gündeme gelen oyuncu Gülcan Arslan üstsüz olarak yatak paylaşımı yaptı.

Oyuncu Gülcan Arslan Instagram paylaşımları ile son dönemde manşetlerden düşmüyor.  Önce Uraz Kaygılaroğlu ardından da Teoman ile adı anılan oyuncudan cesur paylaşımlar devam ediyor.

Üç Kuruş dizisinin yıldızı Uraz Kaygılaroğlu ile geçtiğimiz yaz beraber tatil yapan ve daha sonra ayrılan Gülcan Arslan manşetlerden düşmüyor. Uraz Kaygılaroğlu ile adeya lısa süreli tatil aşkı yaşayan Gülcan Arslan magazincilere deniz Kaygılaroğlu ile dudak dudağa yakalanmıştı.

Gülcan Arslan geçtiğmiz günlerde de Teoman'ın paylaşımında dans ederken görüntülenmişti. Teoman o görüntüler için "Kızı tanımıyorum bile arkadaşım çekmiş" diyerek ilginç bir açıklama yapmıştı. 

Oyuncu Gülcan Arslan tüm bunların ardından cesur Instagram paylaşımlarına devam ediyor. Gülcan Arslan Insatgram hesabından yatakta paylaştığı pozla gündem oldu. Gülcan Arslan yatağın üzerinde üstünde hiçbir şey yokken bez bir çantayla üzerini paylaştığı gönderiye yorum yağdı. 

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak! Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak!

35 yaşındaki Gülcan Arslan son olarak Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı dizisinde yer alıyordu. Arslan Star Tv'de yayınlanan Bir Çocuk Sevdim dizisindeki başrolü ile hatırlanmaktadır. Arslan ayrıca Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hülya Avşar'ın can verdiği Safiye Sultan karakterinin kızı Fahriye Sultan'a hayat vermişti.   

İşte Gülcan Arslan'ın o pozları;

g-1f-1