Instagram magazin hesaplarından Gossippasta hesabı neden kapatıldı? Gossippasta kimin? Gossippasta hesabına noldu?

Sosyal medya çağına girmemiz ile pek çok iş kolu değişti. İnsanlar klave başında kendilerine kurdukları imajla kendilerini bir konuda uzman dahi gösterebiliyorlar artık. 

Özellikle Twitter'da yozlaşma, yanlış bilgiler, propaganda, kine siddete yöneltme sürerken insanları şiddete, herhangi bir canlıya kine yöneltmeyen, her konuda uzman gibi yazarak halkı galyana getirmeyen hesaplara olan oluyor.

Basın ve medya sektörü artık hiç kuşkusuz ki sosyal medyadan yürüyor.

İnstagramın popüler magazin hesabı Gossippasta hesabına bugün itibariyle ulaşılamadı. Gossippasta takipçileri hesabın artık mevcut olmadığını gördü.

Peki Gossippasta'ya ne oldu? 

Gossippasta hesabı edilen şikayetler üzerine Instagram tarafından kapatıldı.

Peki Gossippasta geri açılacak mı?

Gossippasta hesabının instagram adresinin edinilen itirazlar sonucunda yeniden açılması bekleniyor.

Peki Gossippasta kimin?

Gossip Pasta hesabının sahibi gizli tutulsa da hesabın sahibinin ünlülere yakınlığı olan bir fenomen olduğu söylentileri oldukça yüksek. Hesabın sahibi her ne kadar kendisinin sıradan bir kişi olduğunu söyleyip bu hesabı da eğlencesine açtığını ve birden büyüdüğünü iddia etse de hesabın çok takipcili birinin eli değmeden büyüyeceği ve bu dedikodulara ulaşamayacağı aşikar.  Gossippasta hesabına gelen reklam hediyelerinin de bir ajansa gittiği oradan gizemli kişiye ulaştığı kendisi tarafından iddia ediliyor.

Gözden kaçırmayın

Spotify hesabıma giremiyorum! Spotify bir şeyler ters gitti çözümü! Spotify hesabıma giremiyorum! Spotify bir şeyler ters gitti çözümü!