Gündem

Gönül Dağı’nda Esen Ayrılık Rüzgarları esmeye devam ediyor! Gülsüm Ali İlhan ardından o başrolde diziden ayrılıyor

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi olan Gönül Dağı’nda esen ayrılık rüzgarları seyircilerin tepkisi üzerine hız kesmeden devam ediyor.

Önceki 2 sezonda sevilerek izlenen Gönül Dağı dizisi 3. Sezonunda izleyicileriyle buluştu. Fakat dizide izleyiciler tarafından sevilmeyen karakterlere tepkiler yaşandı. Bunun üzerine alınan duyumlara göre senarist ve yapım ekibi istenmeyen karakterleri ilerleyen bölümlerde çıkarma kararı aldı.
Her pazar günü 21.20’de TRT ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinde daha önce de ayrılıklar yaşanmıştı. Yeni ayrılıkların da yaşanacağı bekleniyor. Peki diziden ayrılan isimler kimler?
Anadolu ve Bozkır yaşamında bir aşk hikayesini konu alan Gönül Dağı’nın başrollerinde Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan yer alıyordu. Eskişehir’in Sivrihisar İlçesinde çekilen fakat Yozgat’ta çekiliyormuş gibi gösterilen dizi, yayınlanmaya başladığı günden bu yana oldukça beğenilerek ve sevilerek takip ediliyor. Aile, aşk, komedi ve dram unsurlarının dizide iç içe bulunması izleyicinin diziye olan ilgisini de oldukça artıran unsurların başında geliyor.

Gönül Dağı Dizisinin Önceki Sezonunda Ayrılan İsim Kim?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı’nda önceki sezon bir ayrılık yaşanmıştı. Yeni sezonda da bir ayrılığın yaşanacağı tahmin ediliyor. Peki Gönül Dağı dizisinin önceki sezonunda ayrılan isim kim? Dizinin başrol oyuncularından biri olan Gülsüm Ali İlhan Gönül Dağı dizisinden geçtiğimiz sezon ayrıldı. Bu ayrılığın devam etmesi ve yeni bir ismin de diziye veda etmesi bekleniyor.

Gönül Dağı Dizisinin Yeni Sezonunda Ayrılacak İsim Kim?

Yeni sezonuyla TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşan Gönül Dağı dizisinin yeni sezonunda bir ismin daha ayrılacağı duyumları sık olarak alınmaya başlandı. Bu duyumlar sonucunda Gönül Dağı dizisinin yeni sezonunda ayrılacak isim kim? Sorusu akla geliyor. Geçtiğimiz sezon kahveci Rıfat’ı terk eden Meryem, seyircilerden büyük tepki almıştı. Yeni sezonda da bu tepkilerin giderek artması üzerine alınan duyumlara göre senarist ve yapım ekibinin Meryem karakterini diziden çıkartma kararı aldığı ortaya çıktı. Ne zaman diziden ayrılacağı bilinmeyen Meryem karakterinin ilerleyen bölümlerde diziden ayrılması kuvvetli bir ihtimal olarak bekleniyor.