Son günlerde aşk hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen Hadise, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ndeki bir otelde verdiği konserinde hayranlarına bebek isteğinden bahsetti.

Evlilik yolunda ilerlerlediği oyuncu Kaan Yıldırım ile ilişkisini noktaladıktan sonra gönlünü iş insanı Mehmet Dinçerler'e kapıtan Hadiseşunları dile getirdi;

 "Dansçı arkadaşlarımın ikisi baba oldu. Ben daha evlenemedim. İnşallah onları yakalayacağım. Allah izin verirse biz de çok isteriz bir çocuk."

hadise mehmet dinçerler

Hadise'nin sevgilisi Mehmet Dinçerler kimdir?

1988 yılında dünyaya gelen Mehmet Dinçerler, aslen Gazianteplidir.

Gözden kaçırmayın

Son Dakika! New York Metro İstasyonuna Bombalı Saldırı Düzenlendi ve Rastgele Ateş Açıldı! Son Dakika! New York Metro İstasyonuna Bombalı Saldırı Düzenlendi ve Rastgele Ateş Açıldı!

Mehmet Dinçerler, ünlü kahve markasının Türkiye CEO’sudur.

Türkiye’de Hacı Sayid’in ikinci kuşak ismi olan Mehmet Dinçerler, Hacı Sayid Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Dinçerler’in oğludur.

Baklavada tanınmış bir marka olan Hacı Sayid’in kurucusu Burhan Dinçerler, Gloria Jean's Coffees'in isim haklarını 2012 yılında satın aldı ve markayı oğlu Mehmet Dinçerler'e teslim etti.

Türkiye'de yıllar önce yok olmaya yüz tutan kahve zincirini alıp yeniden canlandıran Mehmet Dinçerler, kısa süre içinde 65 şubeyle markayı yeniden piyasada tutmuştur.