Yakışıklı oyuncu Gökhan Alkan yer aldığı dizilerdeki tüm kadın partnerlerini sosyal medya hesabından sildi! Alkan'ın bu hamlesine anlam verilemezken Nesrin Cavadzade kıskançlık krizi mi geçirdi yorumları yapıldı!

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

Son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası adlı izisinde başrolde yer alan Gökhan Alkan Instagram hesabından ilginç bir hamle yaptı. 

Ünlü oyuncu Gökhan Alkan dizisinin bitmesiyle dizide rol alan oyuncu arkadaşlarını takipten çıkardı. 

Gökhan Alkan'ın sildiği isimler arasında Yasak Elma dizisindeki partneri Eda Ece, Kalp Yarası'ndaki partneri Yağmur Tanrısevsin ve rol arkadaşı Şenay Gürler de yer alıyor. 

Gökhan Alkan'ın bu hareketine hayranlar anlam veremedi. Alkan'ın bu sosyal medya düzenlemesi için kullanıcılar "Hiç profesyonel bri davranış değil" "Kendi kendine triplere mi girmiş" yorumları yapılırken aynı zamankda "Nesrin mi kıskandı acaba?" gibi yorumlar da ypıldı.

Geçtiğimiz aylarda Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan arasında Kalp Yarası dizisi ile ilgili olarak bir kıskançlık krizi yaşandığı haberleri yapılmıştı. Nesrin Cavadzade'nin Gökhan Alkan'ın dizideki partneri Yağmur Tanrısevsin'le öpüşmesini istemediği yazılmıştı ve Cavadzade'nin sık sık Antakya'ya sete gittiği iddia edilmişti.

Bu haberler için Nesrin Cavadzade "sevgilim bile olsa kimsenin icra ettiği sanata bir müdahalem olamaz" diyerek bir yalanlama yayınlamıştı.