ABD merkezli bir çok internet hizmetleri oldukça yavaş. ABD merkezli Gmail Youtube instagram Twitter Zoom Netflix Tiktok Snapchat gibi uygulamalar çöktü mü neden girilmiyor!

Gözden kaçırmayın

Sosyal Medyada Dezenformasyon Yapan Hesaplara Hapis Cezası Geliyor! Sosyal Medyada Dezenformasyon Yapan Hesaplara Hapis Cezası Geliyor!

Gmail Youtube instagram Twitter Zoom Netflix Tiktok Snapchat gibi en çok kullanılan internet hizmetlerinde problem yaşanıyor. Bir çok uygulama da erişim problemi yaşanıyor. Peki Gmail Youtube instagram Twitter Zoom Netflix Tiktok Snapchat çöktü mü? 8 mart 2022 ve 9 mart 2022 tarihinde Gmail Youtube instagram Twitter Zoom Netflix Tiktok Snapchat neden girmiyor!

Gmail Youtube instagram Twitter Zoom Netflix Tiktok Snapchat yavaş mı çöktü mü?

ABD merkezli uygulamalara dünya genelinde erişim problemi yaşanıyor! 8 mart 2022 ve 9 mart 2022 pazartesi günü Gmail Youtube instagram Twitter Zoom Netflix Tiktok Snapchat çöktü mü neden girmiyor merak ediliyor!

Tüm Türkiye ve Dünya genelinde ABD merkezli uygulamalar yavaş yada çökmüş durumda!

8-9 Mart 2022 hangi uygulamalar yavaş yada çöktü!

1- Snapchat

2- Steam

3- Apple Music

4- Netflix

5- Tiktok

6- Zoom

7- Bandwidht

8- Microsoft Azure

9- Soundcloud

10- wow

11- Roblox

12-Gmail

13- Apple Store

14- microsoft teams

15- Spotfiy

16- Discord

17- Wikipedia

18- Amazon Web Services

19- Twitter

20- Facebook

21- Cloudflare

22- İnstagram

Gmail Youtube instagram Twitter Zoom Netflix Tiktok Snapchat neden yavaş?

Gmail Youtube instagram Twitter Zoom Netflix Tiktok Snapchat çöktü mü sorusu sık sık duyulacak. Ancak konuyla ilgili net bir açıklama henüz gelmedi.