Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer verdiği röportajla adından söz ettirdi. Peki Gizem Tuncer kimdir? Gizem Tuncer ne mezunu? Gizem Tuncer kaç yaşında? Gizem Tuncer nereli? Gizem Tuncer ne iş yapıyor?

Türkücü Mahmut Tuncer'in kendisi gibi müzisyen olan kızı Gizem Tuncer verdiği röportajla adından söz ettirdi. 

Gizem Tuncer verdiği röportajda "Kendi parasını kazanmayan birine aşık olabilir misiniz?" sorusuna gündem bir yanıt verdi. Tuncer'in yanıtının bir kısmı paylaşılınca olanlar oldu. 

Gizem Tuncer "Kendi parasını kazanmayan birine aşık olabilir misiniz?" sorusuna şu yanıtı verdi;

"Öyle birine aşık olacağımı sanmıyorum. Rezalet bir şey o ya! Parasız adam gereksiz adamdır yani. Ben kimseye bakmam, kimse de bana bakmasın. Herkes kendine baksın. Birlikte yaşanıyorsa mesela, ortak harcansın. Aşık olursun, evlenirsin ama yarın öbür gün yine sorun olur bu bence. İlişki anlamında ben böyle talihsiz olaylar yaşadım. O yüzden bu konuda biraz net düşünüyorum. Olmuyor o ilişki, bir yerde çatırdıyor. Bana para harcamasın kimse ama kendine harcasın. Birlikte yemeğe gittiysek benim gözüme bakmasın. Sinirlerim oynuyor o durumda. İlle de çok yüksek seviyeden bahsetmiyorum. Herkes, her şeyi kendi bütçesine göre yapar ama hiç olmayınca da olmaz yani. Besle besle nereye kadar!" diye yanıt verdi.

Gözden kaçırmayın

Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı! Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı!

Peki Gizem Tuncer kimdir?

1992 yılında Bodrum'da doğdu. Aslen Şanlıurfalıdır ve Mahmut Tuncer’in kızıdır. Annesi Işıl Tuncer’dir.

Sadri Alışık Tiyatrosu'nda Kerem Alışık'tan özel oyunculuk dersleri almıştır. Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nde Tiyatro bölümünü kazanmıştır. Daha sonra Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Türk Musikisi Bölümü'nden mezun olmuştur. 

Türk müziğinin saygın isimleri Alaeddin Yavaşça ve Yücel Paşmakçı gibi isimlerle çalışmıştır.

6 sene boyunca babası Mahmut Tuncer'e sahnede eşlik etmiştir.

40 Kilo veren Gizem Tuncer nasıl zayıfladığıyla igili olarak yumurta yiyerek zayıfladığını söylemiştir.