Vatandaşların büyük bir kısmının yaşadığı nakit sıkıntısı bankaların bu konuda bazı önemli adımları atarak yaşanan nakit sıkıntısını gidermeye yönelik faaliyetlerden oluşmaktadır.

Dünyada olduğu kadar ülkemizde de ekonomik olarak sıkıntılı günler yaşanmaya devam etmektedir. Özellikle enflasyon oranlarının artışı vatandaşların satın alma gücünün erimesine neden olmuş bu nedenle de hayat pahalılığı giderek artmıştır. Temel tüketim ürünlerini dahi almakta zorlanan vatandaşlar için nakit ihtiyacı milyonlara ulaşmıştır.

Vatandaşların büyük bir kısmının yaşadığı nakit sıkıntısı bankaların bu konuda bazı önemli adımları atarak yaşanan nakit sıkıntısını gidermeye yönelik faaliyetlerden oluşmaktadır. Bu konuda özellikle özel bankalardan yapılan açıklamalar vatandaşların kısa süreli de olsa sevinmesine olanak tanımıştır. Herhangi bir geliri olmayan vatandaşa da verilecek olan 100.000 TL kredi bir hayli rahatlık sağlayacaktır.

Hayat pahalılığının ve her gün açıklanan şok zam haberlerini neticesinde vatandaş artık temel tüketim ürünlerini alırken dahi bir çok defa düşünmektedir. Bu durumda özel bankalar tarafından yapılan son kampanya Vatandaşı olabildiği ölçüde rahatlatmaya yöneliktir. Bilindiği üzere kredi kullanılabilmesi için belirli bir oranda gelir belgesinin olması gereklidir. Son açıklamalara göre ise gelir belgesi olmayan yani SGK kaydı olmayan bir vatandaş da bu kampanyadan faydalanabilmektedir.

Herhangi bir şekilde geliri olmayan vatandaşlara da tanınacak bu kredi kampanyası milyonlarca vatandaşın yüzünü güldürmüştür. Son dakika açıklaması olarak yayınlanan bu kredi kampanyası Fibabank tarafından açıklanmıştır.

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

geliri-olmayan-vatandasa-mujde-100-bin-tlye-kadar-nakit-destegi-geldi

Fibabank, İş Bankası ve Akbank 100 Bin Lira Kredi Desteği Veriyor!

Ülkemizdeki özel bankalar arasında faaliyet gösteren Fibabank, Akbank ve İş Bankası son kredi kampanyasında gelir belgesi olmayan vatandaşlar için bazı özel düzenlemeler yapılmıştır. Buna göre 50.000 TL’ye kadar olan kredilerde 24 aylık vade, 50.000 TL ve üzerindeki limitlerde ise 36 aylık vade uygulanacaktır.