Qnb Finansbank tarafından yapılan kredi kampanyası ile birlikte 75 bin TL'ye kadar bankadan kredi onayı alabiliyorsunuz. 24 ay vadeli Kredi kullanabileceğimiz qnb Finansbank tarafından 5030 numarasına mesaj atan vatandaşlar ne kadar kredi onayı aldığını hemen görebiliyor. Banka şubelerine giderek işlem yapmak isteyen kişiler Finansbank şubelerini gittikleri zaman banka personeli veya gişe personeli aracılığı ile kredi başvurusunda bulunabilecek.

Qnb Finansbank sosyal medya hesapları üzerinden de yapmış olduğu bu duyuruda yılbaşına kadar düşük faiz oranları ile 75000 TL nakit kredi vereceğini açıkladı. Daha önce bu bankadan kredi kullandığınızda banka müşterilerine hızlı bir şekilde yüksek limitli tekrardan kredi onayı sunacak.

Başvuru nasıl yapılacak? 

Qnb Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız t.c. kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj olarak gönderebilirsiniz. 5030 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka 5 dakika içerisinde sizlere Kredi sonucunu verecektir. Qnb Finansbank kredi notu 1200 ve üzerinde olan vatandaşlara Kredi değerlendirmesi yaparken ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler Bu banka üzerinden sms ile 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu öğrenebilir.

maasini-qnb-finansbanka-getiren-emekli-50000-tl-sartsiz-ve-belgesiz-odeme-alacak-son-dakika1-2

SMS ile kredi başvurusu yapamayan vatandaşlar banka şubelerine giderek veya bankanın resmi internet sitesine girerek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir. Qnb Finansbank üzerinde hesabı olan vatandaşlar ise mobil uygulama aracılığı ile internet kredisi kullanabilir ve 75 bin TL'ye kadar masrafsız gelir belgesiz onay alabilir.

Size en yakın banka şubesine giderek kredi kampanyaları ile ilgili bilgileri öğrenebilir ve hızlı bir şekilde bu banka üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.