Magazin

Gelinim Mutfakta son bölüm neler oldu? Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? 9 Eylül

Gelinim Mutfakta gelinler ve kayınvalideler kıran kıran bir yemek yarışması içinde birbirleriyle yarışıyor. Gelinler kayınvalidelerinin yorumları arasında yemeklerini yaparken bir yandan da gün birincisi olmaya çalışıyor. Gün birincisi olan gelin çeyrek altın sahibi oluyor. Bu yüzden de Gelinim Mutfakta son bölüm neler oldu? Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? sorularının cevapları merak edilmeye başlandı. Peki, Gelinim Mutfakta son bölüm neler oldu? Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu?

GELİNİM MUTFAKTA SON BÖLÜM NELER OLDU?

Kayınvalidelerden Hüsniye hanım, Reyhan hanım ve Çiğdem hanım bu hafta yarışmaya devam edecekler. Gelinlerden ise Hatice, Elif ve Ezgi yarışıyor. Gelinler yaptıkları yemeklerle kayınvalideleri mutlu etmeye çalışırken aynı zamanda yüksek puan almak için ellerinden geleni yapıyor.

Kayınvalideler programda farklı stratejiler geliştirerek kendi gelinlerinin yaptığı tabakları bulmaya çalışıyor. Böylelikle kendi gelinlerini birinci yapmak için uğraşıyor. Gelinler de kayınvalidelerin kendi tabaklarını bulmaları için en iyi yemeği ortaya koymaya çalışıyor.

GELİNİM MUTFAKTA GÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Gelinler ve kayınvalidelerin yarışı son hızla devam ediyor. Kayınvalideler geliştirdikleri stratejilerle birbirleriyle yarışırken gelinler de aynı şekilde yemek yapmakta birbirleriyle yarışıyor. Bundan dolayı da yarışmada heyecan dorukta yaşanıyor.

9 Eylül günü yani bugün yayınlanacak Gelinim Mutfakta son bölüm neler oldu? Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? sorularının cevapları ise programın yayınlanması sonrasında haberimizin detayında yer alacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı