Magazin

Gelinim Mutfakta puan durumu? Gelinim Mutfakta kim elendi? Gelinim Mutfakta kim veda etti? 13 Eylül

Kanal D ekranlarında yayınlanan Fatih Ürek’in sunuculuğunu yaptığı Gelinim Mutfakta yarışması bugün nefes kesecek bir yarışmaya sahne olacak. Gelinler Elif, Hatice, Ezgi ve Hilal arasında yaşanacak yarışma heyecanına kayınvalideler Hüsniye hanım, Çiğdem hanım, Suzan Hanım ve Reyhan hanım yaptıkları puan değerlendirmesiyle ortak olacak.

KAYINVALİDELER BİR GELİNİN ELENMESİNİ SAĞLAYACAK

Kayınvalideler Hüsniye hanım, Çiğdem hanım, Suzan Hanım ve Reyhan hanım bütün hafta boyunca verdikleri puanlarla bir gelinin yarışmadan elenmesine neden olurken bir yandan da bir gelini altın bilezik sahip olmasını sağlayacak.

GELİNİM MUTFAKTA KİM VEDA EDECEK?

İzleyicilerin nefeslerini tutarak izlediği Gelinim Mutfakta yarışmasında herkes, Gelinim Mutfakta puan durumu? Gelinim Mutfakta kim veda etti?  Gelinim Mutfakta kim elendi? Sorularının cevaplarını merak etmeye başladı. Peki, Gelinim Mutfakta puan durumu? Gelinim Mutfakta kim veda etti?  Gelinim Mutfakta kim elendi?

GELİNİM MUTFAKTA KİM ELENDİ?

Gelinler Elif, Hatice, Ezgi ve Hilal bütün hafta boyunca verilen yemekleri kusursuz bir şekilde yapmaya çalışsalar da kayınvalideler Hüsniye hanım, Çiğdem hanım, Suzan Hanım ve Reyhan hanım tarafından yapılan değerlendirme sonucunda hak etmedikleri puanlar aldılar. Kayınvalidelerin gelinlere puan verdikleri Gelinim Mutfakta yarışmasında da kimin eleneceği merak konusu oldu.

13 EYLÜL GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta yarışmasında dün yayınlanan bölümde gelinlerin aldıkları son puanlara göre Hüsniye hanımın gelini Hatice 46 puanla lider olurken Çiğdem hanımın gelini Elif, 38 puanla ikinci sırada yer aldı. Bu hafta yarışmaya yeni katılan ve yaptığı yemeklerle fark oluşturan Suzan hanımın gelini Hilal 28 puanla üçüncü sırada yer alırken Reyhan hanımın gelini Ezgi 23 puanla son sırada yer aldı. Bugün yayınlanacak bölümde kayınvalidelerin verecekleri puanlarla bu sıralama değişebilir.

GELİNİM MUTFAKTA KİM ELENDİ KİM KAZANDI? SORUSUNUN CEVABI İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı