Magazin

Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Çeyrek altını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta bugün yayınlanan bölümde yine nefesler tutuldu ve kayınvalidelerin verdikleri puanlara gözler çevrildi. Gelinler kayınvalidelerin verdikleri puanlara razı olmak zorunda kaldı. Kayınvalidelerde haksız puanlar vererek gelinlerin yemeklerini eleştirdi.

Gelinim Mutfakta programını izleyen seyirciler de merakla Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Çeyrek altını kim kazandı? sorularının cevaplarını aramaya başladı. Peki, Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? Çeyrek altını kim kazandı?

GELİNİM MUTFAKTA GÜNÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Bu hafta yayınlanan ilk bölümde gelinlerin yemeklerini ilk olarak Ezgi hanımın kayınvalidesi Reyhan Hanım oldu. Reyhan hanım gelinlerin tabaklarına sırasıyla 1,5,1,1 puanlarını verdi. Elif, Hatice ve Yağmur’a 1 puan veren Reyhan hanım 5 puanı da kendi gelini Ezgi’ye verdi.

İkinci olarak Hatice’nin kayınvalidesi Hüsniye hanım oldu. Hüsniye hanım gelinlerin tabaklarına sırasıyla 1,1,4,5 puanlarını verdi. Elif ve Hatice’ye 1 puan veren Hüsniye hanım Ezgi’ye 4 Yağmur’a ise 5 puan verdi.

Gelinim Mutfakta yarışmasında üçüncü puanlamayı ise Elif’in kayınvalidesi Çiğdem hanım yaptı. Elif hanımın kayınvalidesi Çiğdem hanım gelinlerin tabaklarına sırasıyla 1,1,4,5 puanlarını verdi. Elif ve Hatice’ye 1 puan veren Çiğdem hanım, Yağmur’a 4, Ezgi’ye ise 5 puan verdi.

Günün son değerlendirmesini ise programa bu hafta katılan Yağmur hanımın kayınvalidesi Necla hanım yaptı. Necla hanım gelinlerin tabaklarına sırasıyla 3,3,5,1 puanını verdi. Ezgi ve Yağmur’a 3 puan veren Necla hanım Hatice’ye 1 Elif’e 5 puan verdi.

3 EYLÜL GELİNLERİN ALDIKLARI PUANLAR

HATİCE: 1+1+1+1: 4

ELİF: 1+1+1+5: 8

EZGİ:5+4+5+3:17

YAĞMUR: 1+5+4+3: 13

Bugün gelinler kayınvalidelerden aldıkları puanlarla Hatice günün sonuncusu olurken Elif üçüncü oldu Yağmur ise ikinci oldu. Günün birincisi ise kayınvalidelerden 17 puan alan Ezgi oldu.

2 EYLÜL GELİNLERİN ALDIKLARI PUANLAR

HATİCE: 1+5+3+5:14

ELİF: 5+1+5+3: 14 (KURA İLE KAZANDI)

EZGİ:1+2+1+3 :7

YAĞMUR:1+2+1+1: 5

Gerçekleştirilen puanlama sonrasında Elif ve Hatice’nin puanı aynı olunca aralarında kura çekildi ve kura sonucunda günün birincisi Elif oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı