Magazin

Gelinim Mutfakta Ezgi ve Reyhan hanım elendi! Gelinim Mutfakta kazanan isim Hatice oldu! 13 Eylül

Gelinim Mutfakta yarışmasında Kayınvalideler Reyhan hanım, Suzan hanım, Hüsniye hanım puanlarını verdi. Kayınvalideler Reyhan hanım, Suzan hanım, Hüsniye hanım puanlamaları sonunda haftanın kazanan gelini ve yarışmadan elenen gelin belli oldu.

GELİNİM MUTFAKTA KİM ELENDİ?

Kayınvalideler Reyhan hanım, Suzan hanım, Hüsniye hanım bu hafta gelinlerin yaptığı kadayıf tatlısını değerlendirdi. Değerlendirmeler sonucunda Çiğdem hanım puanları dikkate alınmadığı takdirde Hatice bu hafta 55 puan alarak haftanın kazanan gelini oldu. Elif haftanın 49 puanla ikincisi olurken Hilal de 37 puanla üçüncü oldu. Reyhan hanımın gelini Ezgi ise 28 puanla bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasına veda edecek isim oldu.

GELİNİM MUTFAKTA KİM KAZANDI?

Çiğdem hanımın 1 ve 5 puanları diğer gelinlere kullanması durumunda bile Hatice birinci geliyor. 5 puanı Ezgi’ye vermesi durumunda bile Ezgi elenmiş oluyor.  

Kayınvalideler Reyhan hanım, Suzan hanım, Hüsniye hanım Gelinim Mutfakta yarışmasında bu hafta da verdikleri puanlarla Hatice’ye 5 bilezik armağan ederken Ezgi’nin de elenmesine neden oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı