Magazin

Gelinim Mutfakta Çiğdem kimdir?  Gelinim Mutfakta Elif Akçam kimdir?

Gelinim Mutfakta yarışmasına 26 Ağustos 2019 Pazartesi günü 68. Haftasında katılan Çiğdem ve gelini Elif merak konusu oldu. İzleyiciler merakla Gelinim Mutfakta Çiğdem kimdir?  Gelinim Mutfakta Elif Akçam kimdir? Sorularının cevaplarını aramaya başladı. Peki, Gelinim Mutfakta Çiğdem kimdir?  Gelinim Mutfakta Elif Akçam kimdir?

Gelinim Mutfakta’ya 68. Haftada ikinci defa katılan Çiğdem Akçam ve gelini Elif Akçam tekrar katıldı. İlk haftalarda yarışan ikili işleri gereği programdan çekilmişti. Çiğdem Hanım ve Elif Hanım’ın değişimi diğer yarışmacıları şaşırtırken iki isim programında 5. haftasında yarışmaya katıldıkları ortaya çıkmıştı.

Gülcan’ın vedasının ardından programa katılan Çiğdem Akçam ve gelini Elif Akçam Gelinim Mutfakta yarışmasına 26 Ağustos 2019 Pazartesi günü 68. Haftasında tekrar katıldı.

GELİNİM MUTFAKTA ÇİĞDEM AKÇAM KİMDİR?

Gelinim Mutfakta Çiğdem Akçam kendisi güvenlik görevlisi olduğu için çok sert bir kayınvalide olarak görülüyor. Ayrıca verdiği puanlarla kendi üzerine dikkatleri çekiyor.

GELİNİM MUTFAKTA ELİF AKÇAM KİMDİR?

Gelinim Mutfakta yarışmacılarından Elif hanımın ise sağlık çalışanı olduğu biliniyor. Kayınvalidesi Çiğdem hanım ile zaman zaman ters düşse de elinin lezzetli olduğu görülüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı