Gecenin Ucunda dizisinin konusu ne? Gecenin Ucunda dizisi ne zaman başlıyor? Gecenin Ucunda hangi kanalda? Gecenin Ucunda oyuncu kadrosu?

Ekranlara bir yeni dizi daha gelmeye hazırlanıyor. İddialı dizinin senaristi de bomba bir kadroyala ekrana gelen Bodrum Masalı dizisinin senaristi Başar Başaran.

Gecenin Ucunda dizisinin başrolü de uzun zamandır ekranda olmayan Neslihan Atagül oldu. Peki ama Gecenin Ucunda ne zaman başlıyor? Gecenin Ucunda uyarlama mı? Gecenin Ucunda hangi kanalda yayınlanacak? Gecenin Ucunda dizisi konusu ne?

Yepyeni bir dizi Gecenin Ucunda başlıyor. Gecenin Ucunda dizisi kadrosunda Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Nejat İşler gibi usta isimlerin yanı sıra şimdinin aranan başrolleri olan o dönemin genç isimleri Alperen Duymaz, Serel Yereli, Ezgi Şenler, Dilan Çiçek Deniz gibi isimlerin yer aldığı Bodrum Masalı dizisinin senaristi Başar Başaran imza atıyor.

Başar Başaran Bodrum Masalı dizisinin yanı sıra Reaksiyon, Yol Ayrımı, Muhteşem İkili, Azize, Dip, Vurgun gibi dizilerin senaryolarına imza atmıştı.

Gözden kaçırmayın

Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı! Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı!

Peride Celal'in aynı isimli romanından uyarlanan Gecenin Ucunda dizisinin başrolü uzun zamandır ekrandan uzak olan Neslihan Atagül oldu.

Yeni dizi Gecenin Ucunda'nın yapımcılığını da TMC Film üstleniyor.

Gecenin Ucunda Konusu Ne?

Peride Celal'in 1963 yılında yazdığı romanın ilk adı Gecenin Ucundaki Işık'tı.

Bir aşk romanı olan Gecenin Ucunda'da Macide aşkı arkasında bırakan çocuğuna yeni bir hayat yaratmaya çalışan bir kadındır. 

Gecenin Ucunda Hangi Kanalda?

Gecenin Ucunda dizisi Star Tv için çekilecek.