Ekonomi

Gece Yayınlandı! Sabah Hesaplara Yattı! Emekli, Çalışan Ev Hanımına 3 Bankadan Kampanya Başladı

Emekli çalışan ev hanımların nakit ihtiyacı olmaları durumunda, Denizbank, Akbank Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte uygun faizlerle kredi alabileceği haberi geldi. Emekli olan ve çalışan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, Denizbank, Akbank Yapı Kredi Bankası, hızlı bir şekilde vatandaşlara aynı gün içinde kredi ödemeleri yaparken, eylül ayı sonuna kadar yapılacak olan kredi başvurularında şartları uygun olan kişiler hemen aynı gün içinde ödemeleri alabilmektedir.

DENİZBANK

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, ihtiyaç kredisi başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmaları durumunda kredi kullanabilmektedirler. Sms ile başvuru yapmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve DOĞUM TARİHİNİZİ yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına gönderin. Sms ile cebimde kredi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 3 ay ertelemeli kredi imkanı sağlanmaktadır.

AKBANK

Akbank üzerinden başvuru yaparak, kredi kullanmak isteyen vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek için Akbank Direkt uygulamasını kullanabilir veya banka şubesine giderek gişe personeli yardımı ile birlikte, kimlikleriyle birlikte gelir belgesiz ihtiyaç kredisi alabilirler. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen kişilere 90 gün ertelemeli ihtiyaç kredisi verilmektedir.

YAPI KREDİ BANKASI

Sms ile başvuru yapmak için yapı Kredi Bankasını tercih eden vatandaşlar ise bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihini gün ay yıl olarak 44 11 numarasına göndermeleri durumunda 5 dakika içerisinde ne kadar kredi onayı aldıklarını, hemen görebiliyor.

2 bankadan açıklama: Bankalardan nakit alacak kişilere 3 ay ertelemeli ödemeli kredi verilecek!

Ziraat bankası 5 gün içinde gelir belgesiz ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı! Bankadan 10.000 TL alın!

Başvurularını gerçekleştiren vatandaşlar, şartlar dahilinde aynı gün içinde hesaplarına ödemeler alabilmektedir. En düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi almak istiyorsanız, 3 ay ertelemeli, bu kredilerden hemen faydalanabilirsiniz.