Ekonomi

Gece Gece Resmi Gazetede Açıklandı! Emekliye 10 bin TL ek ödeme kararı onay verildi

Emekli olan vatandaşlar için 10000 TL’ye kadar verilecek olan nakit ödemeleri için son dakika haberi geldi. Emekli maaş hesabınız üzerinden sizlerde artık kamu bankaları aracılığı ile birlikte nakit kredi kullanabilecek ve onaylanan bu kredileri, istediğiniz zaman hesaplarımıza yatırarak kullanabileceksiniz.

Emekli maaş hesabınız üzerinden yapmış olduğunuz başvurular sonrasında sizlerde kamu bankaları üzerinden emekli maaş alıyorsanız, 10000 TL ek ödeme alabilmek için herhangi bir sıkıntınız olmayacak. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularını gerçekleştirerek hızlı bir şekilde kredi kullanmak isteyen kişilere aynı gün içinde ek ödemeler verilmektedir.

Emekli maaş hesabınız üzerinden 10 bin TL ödeme alabilirsiniz!

Emekli maaş hesabınız üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan kişilere bankalar hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapılan başvurular sonrasında 10000 TL’ye kadar ödeme alacak olan kişilere bankalar, 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi verecek.

Resmi Gazete üzerinden de yayınlanan bu haberde, emekli maaşını Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alan tüm vatandaşların başvurularını gerçekleştirecek. İhtiyaç Kredisi alabilecekleri kampanyalara katılabilmeleri için ziraat vakıf veya Halkbank üzerinden emekli maaş alması istenmektedir. Başvurularını gerçekleştirecek olan kişilerin bu bankalar üzerinden yapılacak olan kredi başvurularında şartları uygun olmaları durumunda aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırılmaktadır. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden yapılan başvurular sonrasında kredi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli olarak da işlem yapılarak kredi kullandırılmaktadır.