Ekonomi

Gece Açıklaması: Emekliye ek ödeme resmi gazetede yayımlandı

Resmi gazetede bu gece yayınlanan ve emekli olan vatandaşlar için verilecek olan ek ödemeler ile ilgili bilgiler yayınlandı. Resme gazetede yayınlanan haber ile birlikte sizlerde emekli maaş hesabınız üzerinden Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi değil, kredili mevduat hesabı başvurusu yaparak, 10000 TL kadar ödeme alabilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank banka müşterilerine kredili mevduat hesabı başvurusu yapmaları durumunda artı para olarak 10000 TL, yükleme yapıyor.

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda özellikle acil ihtiyacı olan kişiler bu paraları kullanabilir ve 12 ay vadeye kadar bölebilirler.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kredili mevduat hesabı başvurusu yapmak nasıl oluyor?

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden işlem yapacak olan kişilerin banka hesapları da bu bankalar üzerinden olması istenmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurular sonrasında nakit kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi vermektedir. Başvurularını Kredi olarak kullanmak istemeyen kişiler banka hesapları üzerinden artı para olarak on bin TL ye kadarda ödeme alabilmektedirler.

Emekli maaşınızı bu bankadan üzerinden almanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, sizlerde 12 ay vadeli olarak geri ödeyebileceğiniz kampanyaya katılabilir ve hesaplarınıza artı para yükleyebilirsiniz. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden yapılan başvurular sonrasında kredi başvurularını hızlı bir şekilde yapıldığı gibi kredili mevduat hesabı başvurularınızı da internet bankacılığı uygulamaları üzerinden 7 24 yapabilir ve görebilirsiniz.