Gündem

Gaziantep’te Baba Vahşeti! 9 Yaşındaki Kızını Duvara Asıp Hortumla Döverek Öldürdü!

 

Gaziantep’te dehşet veren aile içi şiddet yaşandı. Yaklaşık bir yıl önce eşini bıçakladığı için hapse giren Müslüm Aslan geçtiğimiz hafta tahliye oldu. Tahliyesinin ardından, baba evine taşınan eşinin yanına giden gaddar baba üç çocuğunu alarak yaşadığı eve getirdi.

Babaları ile yaşamaya başlayan çocuklar kısa süre içerisinde büyük bir dehşetin içerisinde kaldılar. Çocuklarını döven Müslüm Aslan, 9 yaşındaki kızını işkence yaparak öldürdü.

Olayın ardından 7 ve 5 yaşındaki çocuklarını alarak annelerine götüren baba Müslüm Aslan, polisi de arayarak kızına şiddet uyguladığını bildirdi ve adresi verdi. Gelen ihbarı değerlendiren emniyet kuvvetleri belirtilen adrese gittiklerinde kanlar içerisinde yatan kızı gördüler. Ambulans çağrılarak hastaneye kaldırılan küçük kız tedavi altına alındı. Ancak 4 gün süren yaşam mücadelesinin ardından hayata veda etti.

Kızını öldüren katil baba kaçarak polisten kurtulmayı düşense de yapılan operasyon sonucu bir parkta kıskıvrak yakalandı. Gözaltına alınan Müslün Aslan sorgulanmak üzere karakola götürüldü. Buradki sorgulamanın ardından Adliyeye sevk edilen Müslüm Aslan tutuklanarak kısa bir süre önce çıktığı cezaevine geri gönderildi.

Öte yandan cinayetin işlendiğ evde inceleme yapan polisler, küçük kızın kanlarının sıçradığı perdenin babası Müslüm Aslan tarafından kesilerek sobada yakıldığını tespit ettiler.

Vahşetin yaşandığı anda evde olan küçük kardeş Yusuf İlker Aslan olay sonrasında yaşananlar hakkında söyledikleriyle herkesin aklını başından aldı. Minik çocuk babasının kendilerine sürekli şiddet uyguladığını, ellerine tahtayla vurduğunu söyledi. Olay günü yaşananları da anlatan küçük kardeş, “Babam ablamı önce duvara astı. Sonra hortumla dövdü. Ablam çok ağladı ama babam durmadı. Her yer kan oldu. Ablam hareketsiz kalınca bizi alıp anneme bıraktı.” dedi.

Tumhaber.com

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bu devlet cezaevinde ki tutukluları tahliye etmeye devam etsin , sonra da olan bu masum insanlara olsun. Neden tahliye ediyorsunuz bu tür hayvanları anlamıyorum , bırakın hapiste kalsın bir ömür boyu ve ölünce de bir çukur kazın içine atın gitsin çöp gibi . Ne günahı vardı o çocuğun da öldü gitti , böyle Adalet yerin dibine girsin , ben Allah’ın adaletinden başka adalete inanmam o kadar….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı