Garanti Bankası yeni kampanyası ile yüzleri güldürdü. Şartsız ev kefilsiz kredi ile son dakika kampanyası.

Garanti Bankası şok kampanyalarını ardı ardına duyurmaya devam ediyor. Yapılan kampanyalar ile ülkemizde en çok kredi kullanımına olanak sağlayan bankalardan Garanti Bankası, son zamanlarda acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar tarafından da sık sık tercih edilmeye başlandı.

Kurumsal yapısı ve hemen hemen her köşe başında bulunan şubeleri ile ulaşılması en kolay bankalardan olan Garanti BBVA, müşteri potansiyelini arttırmak için kredi kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. Son gelen gelen güncelleme ile 36 ay vade imkanı tanıyan banka 20 bin TL ihtiyaç kredisi dağıtıyor.

İlk taksidi 3 ay erteleme imkanı da sunan banka başvuruları değerlendirmeye başladı. Gerekli kredi kullanım şartlarını yerine getiren kredi başvuruları anında onaylanarak vatandaşların hesaplarına aktarılmakta. 36 aya kadar vade ile geri ödeme tablosu oluşturulabilen kredi için bankanın kendi internet sitesinde yer alan şartları sağlamanız gerekmekte. Kefil şartı aranmayan kredi için banka şubelerinden veya internet üzerinden kimliğiniz ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi için gittiğiniz Garanti Bankası şubelerinde, kimliğinizin yanınızda olması halinde, bireysel müşteri temsilcisi ile görüşmek başvuru yapabilirsiniz. Bireysel müşteri temsilcisinin başvuru sonucunuzu size anında bildirmesi ile kreedi kullanıp kullanmayacağınızı öğrenebilirsiniz. Kredi onay alan başvurular anında kredi tuturını kendi ihtiyaçları doğrultusunda kullanabilir. Ayrıca kullanılan kredinin geri ödemesi de ilk taksit 3 ay ertelemeli olacak şekilde size özel belirlenen faiz oranıyla bir tablo şeklinde sizee iletilir.

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

Banka verdiği kredi kapsamında kefil şartı aramazken, 20 bin TL’ye kadar veriilen krediyi geri öderken işter eşit taksit, ister artan miktar ister ise azalan miktarlar ile geri ödeme tablosu oluşturuyor. Nakit ihtiyacınızı giderdikten sonra zaten 3 ay ertelnemiş ilk taksitle beraber kredi geri ödemesi sırasında borcun tamamını veye bir kısmını peşinöcemek isteyen vatandaşlar içn yeniden yapılandırma ve faiz oranı ile bazı indirimler de uygulabiliyor.