Garanti Bankası'ndan büyük adım geldi. Türkiye'de ilk defa uygulanacak kredi fırsatını oluşturdu. Banka bu kredi fırsatı ile ilgili kampanya detaylarını açıkladı.

Gözden kaçırmayın

Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor

Garanti BBVA’dan çevreci taşıt kredisi fırsatı oluşturuldu. Bireysel olarak verilen krediler kurumsal tarafa da taşınacak ve Türkiye'nin ilk “kurumsal yeşil taşıt kredisi” kampanyası oluşturulacak.
Garanti Bankası'ndan dev hamle geldi.

İlk defa Türkiye'de uygulanan kredi kampanyası ile banka avantaj sağlıyor. Kredi fırsatı sağlandı ve yenilikçi çözümlerle daha çevreci bir yaklaşım mümkün hale gelecek. Banka tarafından sağlanan özel kredi kampanyası ile çevirici taşıtların kullanımı artacak. Kurumsal yeşil taşıt kredisi kampanyasını duyuran firma tüm kurumsal firmaların araç finansman şirketlerinin ve filo kiralama firmalarının kullanımına bu krediyi sunuyor.

Garanti BBVA’dan İlk Kez Uygulanacak Kredi Fırsatı-1

Türkiye'de İlk! Kurumsal Yeşil Taşıt Kredi Kampanyası

Türkiye'de ilk kez kurumsal firmalara çevreci taşıtların sayısını çoğaltmak amacıyla bu kredi paketi oluşturuldu. Üstelik banka düşük faiz oranlarıyla bu araçları sağlayacak. Elektrikli ve hibrit araçlara geçişi hızlandırmak amacıyla bu kredi desteğini oluşturdu. Araç filolarının çevreci taşıtlarla yenilenmesini teşvik için Dünya'nın geleceğine katkı sağlanması hedefleniyor ve banka bu hedefi başarılı bir şekilde göğüslemek için projeye start verdi.

Fosil yakıta endeksli olan otomativ sektörü için yakıt verimliliği ve çevreci özellikleri ile öne çıkmış olan elektrikli ve hibrit modelleri üretimine son yıllarda rağbet gösteriliyor. Tüketiciler bu araçları kredi desteği ile alabilirken şirketler ve kurumsal firmalar bu imkândan yararlanamıyordu. Garanti Bankası konu ile ilgili harekete geçti ve artık çevreci modellerden hem tüketiciler hem de şirketler yararlanabilecek. Böylece yeşil taşıt kredisi kapsamında verilen kredilerle hibrit ve elektrikli araçların kullanımı yaygınlaşacak.

Garanti BBVA 2017 yılında bireysel müşterilerine sağlamış olduğu çevreci bireysel yeşil taşıt kredisi uygulamasını artık finansal gücünü ve kendi bünyesindeki imkanları kullanarak avantajlı koşullar oluşturup kurumsal yeşil taşıt kredisi paketleriyle oluşturdu. Kredi kampanyası bankadan resmi olarak duyuruldu.