Garanti BBVA son zamanlarda düzenlemiş olduğu kredi kampanyalarını genişletmeye devam ediyor. Banka tarafından anlaşmalı olunan iş yerleri ve e ticaret sitelerinde sorunsuz bir şekilde kullanmak üzere alışveriş kredisi imkanı sunuluyor. Kredinin tutarı ise değişkenlik gösteriyor. Kişiye, anlaşmalı ticaret sitesine ve bankanın insiyatifine bağlı olarak 750 lira ile 30 bin lira arasında değişiyor.

GARANTİ BBVA ALIŞVERİŞ YAPACAKLARA ÖZEL ALIŞVERİŞ KREDİSİ VERİYOR

garanti-alısveris-kredisi

Ülkemizde alınan bazı kararlar sonrasında elektronik ürünler de olmak üzere pek çok ürünün satışı kredi kartı taksiti ile yapılmayacak. Ancak yüksek fiyatlı ürünleri taksit seçeneği olmadan almak neredeyse imkansız bir hal aldı. Bunu üzerine bankalar harekete geçtiler ve çeşitli alışveriş kredisi kampanyalarını açıkladılar ancak en çok dikkat çekeni ise Garanti BBVA oldu

GARANTİ BANKASI ALIŞVERİŞ AĞINI GENİŞLETTİ VE A101 İLE ANLAŞTI

Garanti Bankası vermiş olduğu alışveriş kredisi kampanyası ile birlikte farklı detaylara da yer verdi. A101 ile düzenlenen bir anlaşma protokolü sonrasında mağaza içerisinden elektronik, mobil, giyim ve beyaz eşyaya yönelik ürün gruplarından alışveriş yapılması halinde alışveriş kredisi kullanılabilecek.

Alışveriş kredisi normal market alışverişleri ve market ürünleri için geçerli olmayacak. Yapılan taksitlendirme seçeneği ile birlikte yüksek meblağa sahip olan ürünler için kullanım imkanı sunulacak. Bankanın şimdiye kadar alışveriş kredisi için anlaşma sağladığı marka ve mağazaların sayısının giderek arttığı ifade ediliyor.