Ekonomi

Garanti BBVA ve 2 Banka üzerinden 90 gün ödemesi olmayan yeni borç kapatma kredisi başladı! Son dakika

Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Ziraat Bankası tarafından başlatılan ve ilk taksit ödemesinde 90 gün ödemesi olmayan yeni bir borç kapatma kredisi kampanyası bugün itibariyle başladı. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Ziraat Bankası yapmış olduğu bu kampanyada özellikle nakit kredi kullanacak olan kişiler için yapılacak olan kampanyalarda diğer bankalardaki olan borçlarımızı kapatarak sizlere hızlı bir şekilde kredi imkanı vereceğini açıkladı.

Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Ziraat Bankası üzerinden yapılan kredi başvuruları sonrasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilecek ve onaylanan bu kredileri, istediğiniz zaman hesaplarınızı yatırılarak kullandırılmaktadır.

Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Ziraat Bankası üzerinden başvuru gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi borç kapatma kredisi kullanacak olan kişiler, 100000 TL’ye kadar almış olduğu kredilerde 24 ay vade ile 50 bin TL’ye kadar almış olduğu kredilerde ise 36 ay vadeli kredi imkanı sağlanıyor. başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen vatandaşlar, aynı gün içerisinde hızlı bir şekilde hesaplarına ödeme yapabilecek ve onaylanan bu kredilerde de hızlı bir şekilde internet bankacılığı üzerinden de kredi kullanabileceklerdir.

Akbank Emekliye Kampanya Açıkladı! Akbank’ın yaptığı kampanyada emekliye borçları için ödenek hazırlandı

Emekliler Kuyruk Oluşturdu! 10 bin TL ödeme almak isteyenlere hemen işlem yapılıyor

Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Ziraat Bankası üzerinden başvurularını yaparak, kredi kullanacak olan kişilere bankalar, güncel olan ihtiyaç kredisi ve güncel olan kredi kartı borçlarını kapatmaları için destek imkanı sağlamaktadır. Bu bankalar üzerinden sadece bireysel olan vatandaşların kredi başvurusu yapacağını söylemek istiyoruz.