Garanti BBVA ve 2 Banka Daha Üzerinden 14.000 TL Nakit Kredi Kullanılacak! Düşük Faiz Oranları Olması Dikkat Çekiyor. 14000 TL düşük faiz oranlarıyla nakit kullanacak olan kişiler için 3 banka kampanya duyurusunu, sabah paylaştı.

Garanti BBVA ve 2 Banka Daha Üzerinden 14.000 TL Nakit Kredi Kullanılacak! Düşük Faiz Oranları Olması Dikkat Çekiyor. 14000 TL düşük faiz oranlarıyla nakit kullanacak olan kişiler için 3 banka kampanya duyurusunu, sabah paylaştı. 

Garanti Bankası, Denizbank ve Yapı Kredi Bankası yapmış oldukları bu bahar, kredi kampanyası ile birlikte vatandaşlara hızlı bir şekilde sonuç vereceğini açıkladı. Garanti Bankası, Denizbank ve Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi olarak bahar kredisi adı altında 14000 TL'ye kadar 36 ay vadeli nakit verecek. 

Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusu nasıl yapılır,?

Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilecekleri bu kredi kampanyasına katılmak istiyorlarsa, mobil uygulama üzerinden başvurusunu gerçekleştirebiliyor. Garanti Bankası, mobil uygulaması üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, işlem yapacak olan kişiler, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebiliyor. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, Garanti Bankası üzerinden kredi kullanacak olan vatandaşlar, banka şubelerine gitmeden işlemlerini kolay birşekilde yapabilir. ayrıca size en yakın banka şubesinden sadece kimliğinizi vererek başvuruda bulunabiliyorsunuz...

garanti-bbva-ve-2-banka-daha-uzerinden-14000-tl-nakit-kredi-kullanilacak-dusuk-faiz-oranlari-ol

Denizbank üzerinden kredi başvurusu nasıl yapılır?

Denizbank üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar cep telefonlarının mesaj kısmına girerek Kredim yazıp boşluk bırakıp kendi kimlik numaralarını yazarak, 32 80 numarasına gönderebilir. Bu şekilde yapmış olduğunuz kredi başvurusu sonrasında banka sizlere 5 dakika içerisinde kredi sonucunu sunacaktır. Acil ihtiyacınızın olması durumunda, Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara SMS ile kredi onayı almaları durumunda en yakın banka şubesine giderek kredi kullanımı gerçekleştirebilir. 

Gözden kaçırmayın

Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek

Yapı Kredi Bankası üzerinde hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, diğer bankalarda olduğu gibi internet bankacılığı ve SMS kredi servisini kullanarak işlem yapabilir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Yapı Kredi Bankası üzerinden hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullanacak olan kişilerin acil ihtiyaçları olması durumunda Yapı Kredi Bankası şubelerine gitmeden işlemlerini kolay bir şekilde SMS atarak yapabiliyor. Sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, bireysel, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın aylık gelirinizi yazarak, 44 11 numarasına mesaj gönderin.