Ekonomi

Garanti BBVA ve 2 Banka Daha Önce Yapmadıklarını Yaptılar! Bugün Başladı ve 100.000 TL Ödeme Belgesiz Oldu

Garanti Bankası ve iki banka tarafından başlatılan yeni kredi kampanyası bugün itibariyle gündem olmaya devam ediyor. 100 bin TL’ye kadar gelir belgesiz olarak kredi kullanabileceğiniz bu bankalar üzerinden işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşların bireysel müşteri olması veya emekli olması durumunda acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirebileceğini söyleyebiliriz.

Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Ziraat Bankası tarafından başlatılan bu kampanyalara katılmak isteyen vatandaşların banka kredi politikalarına uygun olmaları ve aynı gün içinde hesaplarına ödeme almaları durumunda işlemleri 5 dakika içerisinde yapılmaktadır. Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Ziraat Bankası tarafından yapılan bu kampanyalarda 36 ay vadeli olarak 50000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

Kredi başvurusu yaptıktan sonra eğer yüz bin TL kredi ödemesi alırsanız bankalar, sizlere en fazla 24 ay vadeli olarak işlem yaparken, 100000 TL üzerindeki tüm kredilerde 12 ay vadeli olarak sizlere kredi işlemleri yapılıyor.

Başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen kişilerin bireysel müşteri olması ve 18 yaşından büyük olması durumunda hemen aynı gün içinde kredi başvurularını gerçekleştirebileceğini söyleyebilir ve ayrıca diğer bankadaki olan kredi kartı kredi ve kredili mevduat hesabı borçlarınızı da kapatarak, tek bir yerde ödeme kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Garanti BBVA Bankası Hesabı Olanlara 3 Gün Süre Verildi! Banka Açıkladı

Garanti Bankası Muslukları Sonuna Kadar Açtı! Bankadan Açıklama Geldi

Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Ziraat Bankası üzerinden yüksek limitli kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, gelir belgesiz işlem yapacakları için en yakın banka Şubesine giderek, sadece kimlikleriyle birlikte başvurularını gerçekleştirebilmektedirler. özel bankalar arasında olan Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası, ayrıca internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de ihtiyaç kredisi alabilmektedirler.