Nakit problemi meydana geldiğinde şubeye gitmek ya da mesaj saatini bekleme devri artık tamamen tarihe karıştı diyebiliriz.

Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek. Nakit problemi meydana geldiğinde şubeye gitmek ya da mesaj saatini bekleme devri artık tamamen tarihe karıştı diyebiliriz. Dijital bankacılık uygulamalarının gelişim göstermesi ile beraber artık kredi çekmek çok daha cazip bir hale geldi. vatandaş, gereksinim duyduğu her an 7 gün 24 saat boyunca anında ihtiyaç kredisi müracaat işlemini yapabiliyor. Üstelik sadece dakika içerisinde onay verilen kredinin kullanılmaya başlanması da cabası.

Garanti Bankası anında ihtiyaç kredisi kampanyası detayları neler?

Garanti Bankası, bütün müşterilerine 7 gün 24 saat boyunca ihtiyaç duydukları anda ihtiyaç kredisi kullanabilme kolaylığı sağlıyor. Garanti Bank mobil ve internet şubesi kanalları üzerinden şubeye dahi gitme gerek olmadan 100.000 TL'ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için 24 aylık vade seçeneği şeklinde yüzde 1.99 faiz oranı ile kredi veriyor.

Vakıfbank anında 100.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası detayları neler?

Kamu Bankası olarak faaliyetlerini sürdüren VakıfBank ise 7 gün 24 saat boyunca mobil bankacılık uygulamaları üzerinden 20.000 TL'ye kadar acil nakit ihtiyacınıza çözüm buluyor. Yüzde 1.71 faiz oranı ile 36 aylık vade seçeneği şeklinde ihtiyaç kredisi veriyor.

Türkiye Ekonomi Bankası cepteteb ihtiyaç kredisi kampanyası detayları neler?

Gözden kaçırmayın

PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak!

Türkiye Ekonomi Bankası, Türkiye'nin ilk dijital bankacılık hizmeti ceptetep uygulaması ile bütün bankacılık işlemlerinizi her nerede olursanız olun işlem yapma avantajı sağlıyor. Buna göre 36 aylık vade seçeneği şeklinde 3 ay ertelemeli olacak biçimde yüzde 1.67’den başlayan faiz oranları ile 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi sunuyor.