Garanti BBVA Çalışan Kişiler ile Emekli Olan Kişilerin İhtiyaçlarına Çare Buldu! 40.000 TL Ödeme Yapılacak. Son dakika kampanyası ile sizlerde bu bankadan 36 ay vadeli kredi alabilirsiniz.

Garanti BBVA Çalışan Kişiler ile Emekli Olan Kişilerin İhtiyaçlarına Çare Buldu! 40.000 TL Ödeme Yapılacak. Son dakika kampanyası ile sizlerde bu bankadan 36 ay vadeli kredi alabilirsiniz. Garanti Bankası yapmış olduğu son dakika kampanyasında, emekli maaşını kendi bankasından alan ve son işyerlerinde 3 aydır sigortalı olarak çalışan vatandaşlara 40000 TL'ye kadar hac ile ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor. 

Garanti Bankası Bahar, kredi kampanyası olarakta geçen bu kampanyaya katılacak olan vatandaşların banka kredi puanı 1100 ve üzerinde olması durumunda hızlı bir şekilde kredi onayı alacak ve 36 ay vadeye kadar almış oldukları kredilerde ödeme tablosu oluşturabilecektir.

Gözden kaçırmayın

Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek!

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, Garanti Bankası şubelerine giderek veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvurularınızı gerçekleştirecek hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz. 40000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan kişilerin bireysel müşteri olması ve onsekiz yaşından büyük olması gerekmektedir. 

Garanti Bankası 40.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır? 

garanti-bankasi-kredi-notu-sifir-olanlara-50-000-tl-kredi-imkani-veriyor-1

Nakit ihtiyacı olan kişiler eğer Garanti Bankası üzerinden yapılan yeni Kredi kampanyasına başvuru yapmak istiyorsa bankanın resmi internet sitesine girerek buradan Kredi başvurusunda bulunabiliyor. Garanti Bankası 40.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunu internet sitesi üzerinden yapan kişiler Kredi sonucunu ihtiyaç kredisi başvuru formunda yazmış oldukları cep telefonu numarasına gelecek olan sonuç ile öğrenecektir. Garanti Bankası 40.000 TL'ye kadar yapmış olduğu bu kampanyadan ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 36 ay vadeye kadar kredi vereceğini duyurdu. 

Kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler ayrıca en yakın Garanti Bankası şubesine giderek kredi kullanabilir. Garanti Bankası şubelerine gittiğiniz zaman sadece kimliğiniz ile birlikte gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilir Kredi sonucunu hemen öğrenebilirsiniz. Kredi sonucu uygun olan kişiler eğer bir işyerinde çalışıyorsa en az 3 aydır aynı işyerinde sigorta primleri yatmış olması gerekmekte. Kredi onayı aldıktan sonra banka sizin sigorta durumunuza bakarak Kredi kullandırımı yapacaktır.