Garanti Bankası Yeni Kampanya Başlattı, Kasım Ayına Özel Faizlerle İhtiyaç Kredisi Verilecek. Garanti Bankası yapmış olduğu kredi kampanyası ile kendi bankasından maaş alan müşterilere ve kendi bankası'nda hesabı olan müşterilere özel faiz ile kredi verileceğini duyurdu.

Garanti Bankası Yeni Kampanya Başlattı, Kasım Ayına Özel Faizlerle İhtiyaç Kredisi Verilecek. Garanti Bankası yapmış olduğu kredi kampanyası ile kendi bankasından maaş alan müşterilere ve kendi bankası'nda hesabı olan müşterilere özel faiz ile kredi verileceğini duyurdu. Garanti Bankası özellikle internet bankacılığı üzerinden vermiş olduğu krediler de hem masrafsız hem de düşük faizli yüksek vadeli Kredi imkanı sunmaktadır. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler belirtilen şartlara uygun olması durumunda istedikleri zaman bu banka üzerinden kredi kullanabiliyorlar.

Garanti Bankası kredi başvuru şartları nelerdir?

Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler kredi başvuru şartlarına uygun olmaları durumunda onay alabilir. Kredi notu Banka kredi sicili ve diğer bankalardaki kredi ve kredi kartı ödeme performanslarına göre banka hızlı bir şekilde sizlere sonuç verir ve bu sonuca göre de kredi kullanımı yapılır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve 18 yaşından büyük olan herkes ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsa Garanti Bankası'tan başvuru yapabilecektir. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin kredi notunu 1100-1200 ve 1300 üzerinde olması durumunda onay vermektedir.

Sigortalı olarak çalışıyorsanız en az 3 aydır aynı işyerinde sigorta primlerinizin yapmış olmasını isteyeceklerdir. Emekli olan kişilerde ise emekli maaşlarını bu bankadan almaları durumunda daha yüksek faizlerle de kredi kullanacağını söylemek isteriz. Garanti Bankası emekli kredisi kullanacak olan kişiler diğer bankadaki olan tüm borçlarını kapatarak hızlı bir şekilde bankadan kredi alabilir.

Garanti Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır?

garanti-bankasi-3-000-tl-kredi-kampanyasi-rekor-kirdi-hemen-onay-veriliyor-2

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

Garanti Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler SMS atarak bu bankadan hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabiliyor. Onaylanan tutar kadar kredinizi en yakın banka şubesinden kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası müşterisi olan kişiler ise Garanti Bankası'ın direkt uygulamasına girerek buradan online olarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve 50.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli krediyi şubelere gitmeden kullanabilirler. Garanti Bankası'ın yapmış olduğu bu kampanya ile diğer kampanyalarından faydalanmak istiyorsanız en yakın Garanti Bankası şubesine giderek bu kampanyalar hakkındaki faiz oranlarında ve başvuru şartlarını öğrenebilirsiniz.