Ekonomi

Garanti BBVA Bankası kredi notu sıfır olanlara 100.000 TL ve 50.000 TL ödeme verecek!

Garanti BBVA Bankası kredi notu sıfır olanlara 100.000 TL ve 50.000 TL ödeme verecek! Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar için hızlı bir şekilde kredi imkanı sağlanacak ve onaylanan bu krediler hesaplarınıza yatırılarak da aynı gün içinde sonuçlanacaktır.

Bireysel müşteriler için başlatılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşların belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda hemen aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yapılarak kredi kullandırılmaktadır. Garanti Bankasının resmi internet sitesine girerek de kampanya detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Garanti Bankası kredi notu sıfır olan vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada başvuru yapacak olan vatandaşlardan bazı şartlar istiyor.

Banka kredi notu sıfır olan kişilerin sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda son işyerinde 3 aydır sigorta primleri yatıyor olması, emekli olması durumunda ise emekli maaşını Garanti Bankası üzerinden alıyor olması gerekmektedir. Kredi notu sıfır olan ve emekli olan kişiler sadece 10000 TL kredi değil bu limit üzerinde de ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvuruda bulunabileceklerdir.

Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, en yakın Garanti Bankası şubesine sadece kimliğinizle birlikte giderek işlem yapabilirsiniz. Banka kredi notu sıfır olan kişiler internet üzerinden veya SMS atarak, başvuru yapmaması gerekiyor. Kredi onayı alan vatandaşlar bu limit kullanmaları durumunda ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme, toplamda ise 36 ay vadeli olarak kredi imkanından faydalanabilecek.