Garanti BBVA Bankası Kredi Kullanmak İsteyenlere 60000 TL Limit Ayırdı! Kişi Başına Verilecek. Nakit isteyenler için başvuru imkanı sağlanacak ve onay verilecek. Detaylar haberimizde...

Garanti BBVA Bankası Kredi Kullanmak İsteyenlere 60000 TL Limit Ayırdı! Kişi Başına Verilecek. 60.000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara Garanti Bankası üzerinden hızlı bir şekilde kredi onayı verileceği Haberi geldi.

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda Garanti Bankası sizlerin banka kredi politikasına uygun olmanız ile birlikte hemen 60 bin TL gelir belgesiz kredi limiti hazırladı. Özellikle bireysel tüketici kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar 60 bin TL gelir belgesiz olarak kredi kullanmak istiyorlarsa Garanti bankası'nın yapmış olduğu bu kampanyaya katılarak 3 ay ertelemeli toplamda 36 ay vadeli olan ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilir.

Resmi internet sitesi üzerinden de yapılan duyuru sonrasında 60 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız Garanti Bankası şubelerine gitmeden 5 dakika içerisinde Kredi sonucunuzu öğrenebileceğiniz nakit kredi kampanyasına başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası şubelerine gitmeden 5 dakika içerisinde yapacağınız bu Kredi başvurusunu internet sitesi ve Garanti bankası'nın resmi mobil uygulaması üzerinden yapacaksınız.

garanti-bbva-bankasi-kredi-kullanmak-isteyenlere-60000-tl-limit-ayirdi-kisi-basina-verilecek

Düşük faiz oranları ile kullanacağınız bu krediler de özellikle emekli olan vatandaşlar kredi onayı almaları durumunda emekli maaşlarını kendi banka şubelerine taşımaları gerekiyor. Garanti bankası'na emekli maaşınızı taşıdıktan sonra diğer bankadaki olan tüm kredi ve kredi kartı borçlarınızı da kapatarak tek bir yerde ödemeli hem borç transferi hem de ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 50.000 TL üzerinde kredilerle Garanti Bankası yapmış olduğu kredi başvurusunda vatandaşlara 24 ay vadeli olarak Kredi işlemi yaparken 50.000 TL altındaki kredilerde ise sadece 36 ay vade ile kredi ödeme tablosu oluşturma imkanı sunmaktadır.

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

Garanti bankası'nın resmi internet sitesine giriş yaparak bankadan güncel faiz oranlarını öğrenebilir kullanacağınız kredilerde ne kadar aylık ödeme yapacağınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Garanti Bankası şubeleri Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarası ve Garanti Bankası ATM'si üzerinden de 7gün 24saat ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunma imkanı sizlere sunulmaktadır.