Ekonomi

Garanti BBVA Bankası Hesabı Olanlara 3 Gün Süre Verildi! Banka Açıkladı

Garanti Bankası banka hesabı olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda 3 gün içerisinde başvuru gerçekleştirmeleriyle birlikte 30000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabileceği haberi verildi. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ve kendi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyurular sonrasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilerek, aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırılmaktadır.

Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlara 30000 TL’ye kadar yapılacak olan bu ödemelerde şartlarda ilinde 5 dakika içerisinde sonuç verilecek ve 3 gün içerisinde bu başvuruları yapmanız durumunda da ihtiyaç kredisi kullanmanıza olanak sağlanacaktır. 30000 TL kredi kullanmanız durumunda sizlere en fazla 36 ay vadeli olarak ödeme tablosu oluşturulurken, kredi ödemelerinizde ilk taksitinizi 90 güne kadar erteleme yapabilirsiniz.

GARANTİ BANKASI KREDİ BAŞVURU

Garanti Bankası üzerinden başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, kredi başvurusu yapmak için en yakın banka şubesine gitmeden önce kredi başvuru şartları hakkında bilgiler bilmesi gerekiyor.

Başvuru yapacak olan kişileri sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda son işyerlerinde 90 gündür sigorta primleri düzenli olarak yatıyor olması ve banka kredi puanı 1200 üzerinde olması, banka tarafından istenmektedir.

Emekli olan vatandaşlar ise kredi kullanmak istiyorlarsa, emekli maaşlarını bu banka üzerinden alması durumunda veya ilk defa maaş taşıması durumunda hem emekli promosyonu, hem de 30000 TL düşük faizli kredi alabilirler.

Garanti Bankası Muslukları Sonuna Kadar Açtı! Bankadan Açıklama Geldi

Ziraat Bankası ve Garanti bankası hesabı olanlar dikkat! 10 gün içinde başvuru yapmanız gerekiyor!

Garanti Bankası kredi politikalarına ve şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilecek ve onaylanan bu kredileri, istediğiniz zaman hesaplarımıza yatırarak kullanabileceksiniz.